خطیبی: 70  درصد بازیکنانی که می خواستیم جذب کردیم - آلومینیوم در پی رتبه تک رقمی است
سرویس ورزشی - سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: ۷۰ درصد بازیکنانی که می‌خواستیم جذب کردیم اما اگر زودتر شروع می‌کردیم بهتر بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از مشهد، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی تیم های پدیده و آلومینیوم اراک اظهار کرد: باعث افتخار من است که اولین کنفرانس خبری را در مشهد و در کنار مضجع شریف امام رضا(ع) برگزار می کنیم و امیدوارم این مسئله باعث موفقیت تیم در کل لیگ شود.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: ما جز چهار پنج تیمی بودیم که یک مقدار تمرینات خود را دیر شروع کردیم و سه چهار بازیکن تیم هم جدا شدند. با آمدن من و مدیریت و هیئت مدیره جدید سعی کردیم نفرات خود را حفظ کنیم و لیست نفرات موردنظر را جذب کردیم ولی باز اعتقاد دارم اگر زودتر شروع می کردیم نتیجه بهتری در پی داشت.

وی گفت: توانستیم با مدیریت جدید و بازیکنانی که در اختیار داشتیم تمرینات خوبی داشته باشیم.

خطیبی همچنین تصریح کرد:همیشه بازی اول سخت است چون مربیان و کادر فنی تیم ها از شیوه بازی حریف خبر ندارند ولی ما آماده بازی فردا هستیم و امیدواریم بازی خیلی زیبایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پدیده تیم خوبی است و همیشه جز هفت هشت تیم برتر ایران بوده گاهی نوسان داشته ولی هیچ کدام از دو تیم از شیوه بازی دو طرف خبر ندارند، ادامه داد:امیدوارم هرکس از موقعیت های خود استفاده کند بتواند فردا موفق باشد.

وی با اشاره به اینکه ما برای این تیم یک برنامه دوساله و بعد سه ساله داریم و یک ماه و نیم هست که این برنامه دوساله را شروع کرده ایم، افزود: سعی می کنیم بر اساس طرحی که باشگاه ریخته جلو برویم. امید کادر فنی و مجموعه مدیریتی این است امسال بهتر از فصل قبل نتیجه بگیریم و در نیمه بالای جدول باشیم و رتبه تک رقمی کسب کنیم.

سرمربی آلومینیوم اراک یادآور شد: من همیشه دوست داشتم به اراک برگردم چون خاطرات خوبی در این شهر داشتم. مردم اراک همیشه به من لطف داشتند و امیدوارم بتوانم خاطراتی که داشته ام را به همراه مردم مجدد زنده کنیم.

انتهای خبر / ۷۰۰۶۶

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز