مربی پدیده : تاکنون برای بازی فردا به حدنصاب نرسیده ایم!

مربی پدیده : تاکنون برای بازی فردا به حدنصاب نرسیده ایم!

۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸ زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرویس ورزشی - مربی تیم پدیده گفت: ۹ بازیکن از ۱۶ بازیکنی که قرار داد ثبت کردند به دلایل مختلف فردا قادر به همراهی تیم نیستند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از مشهد، هادی عقیلی در نشست خبری پیش از بازی تیم های پدیده و آلومینیوم اراک اظهار کرد: سال اول مربی گری من همراه با تیم باسابقه پدیده یا شهر خودرو شده است ولی قبل از هر چیز یک سری اطلاعات باید به شما بدهم.

مربی تیم پدیده مشهد وی با بیان اینکه سه روز قبل پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته شد و بازیکنان ورودی ما نتوانستند قرارداد خود را ثبت کنند، ادامه داد: با ۱۵ نفر داشتیم برای اردو آماده می شدیم که از این بین ۹ نفر به دلیل مشکل سربازی و سه چهار نفر به دلیل ایفمارک نمی توانند در خدمت تیم باشند و فردا تیم کامل برای بازی مقابل آلومینیوم نداریم.

وی افزود: در میان بازیکنان همراه تیم در هتل بازیکن مصدوم هم داریم. باوجود افرادی که دیشب ثبت قرارداد کردند فکر نمی کنم برای بازی فردا به حدنصاب برسیم.

عقیلی در پاسخ به خبرنگاری که این مشکلات را فاجعه بار و مدیریت باشگاه را بی کفایت توصیف کرد، گفت: آیا خطاب شما با کادر فنی هم هست؟ من درباره خودم می توانم صحبت کنم. مالکیت تغییر کرده و تیم در حال انتقال است و حسابرسی هایی نیاز در حال انجام است. من قرارداد بسته ام و متعهد به قراردادی هستم که بسته ام.

پدیده تنها نماینده شرق کشور است

مربی تیم پدیده مشهد با اشاره به اینکه پدیده تنها نماینده شرق کشور است و من وظیفه دارم طبق قرارداد و تعهدی که دارم تا آخرین لحظه بجنگم، تصریح کرد: شما از من مصاحبه ای ندیده اید، من تا زمانی که بتوانم روی زانو بایستم و تا جایی که دستم برسد تمام تلاشم را می کنم تا پدیده موفق شود اما مسائل مالی از حیطه من خارج است و الان به ما اطلاع دادند سه نفر که مشکل سربازی داشتند مشکل شان حل شد.

وی با اذعان به اینکه برخی از این مسائل خارج از اطلاعات و حیطه ماست و ما وظیفه داریم بر اساس پنجره نقل و انتقالات لیست بدهیم و تا همین حد می توانیم پاسخگو باشیم، خاطر نشان کرد: ما باید با تمام توان سر تمرین باشیم، چراا که برای من فرقی ندارد یک نفر یا صد نفر سر تمرین باشد یا بازیکن امید، جوانان یا بزرگ سالان باشد.

عقیلی ادامه داد: باید به تمرین بیایید ببینید چقدر ما زمان برای تمرین می گذاریم. تایم تمرین اندازه ای دارد ولی کسی بخواهد بیشتر بماند من هستم. ما وظیفه اداری نداریم. یک سری مسایل روشن است و نیاز به گفتن من نیست. اطلاعاتی که آخرین لحظه به شما دادم را خبر نداشتید. وظیفه من این است بگویم تیم با این شرایط وارد زمین خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان اصلی که ورودی تیم بودند و سرمربی روی آن ها حساب کرده بود فردا نیستند، تصریح کرد: رضا مهاجری تمام تلاش خود را کرد یک سری بازیکن را مجاب به پیوستن به پدیده کرد و یک سری به خاطر آقای مهاجری به تیم پیوستند.

احتمال ثبت قرارداد مهاجری

مربی تیم پدیده با اشاره به صحبت های حیدری در رادیو افزود: گویا قرار است آقای مهاجری هم قرارداد خود را ثبت کنند و الان در هیئت فوتبال هستند و احتمال دارد قرارداد خود را ثبت کنند.

وی بابیان اینکه هیچ پولی تاکنون از سوی باشگاه پرداخت نشده است، گفت: برخی بدهی های سال های پیش پرداخت شده است و من خودم پیش قرارداد نگرفته ام. تعداد بازیکنانی که پول دریافت کرده اند را اما نمی دانم. در سال جدید اما هیچ پرداختی نشده است.

 عقیلی افزود: همه می دانیم  شرایط سخت است. مثلاً دفاع وسط تیم دو نفر هستند و نمی توانند در بازی فردا حضور داشته باشند. یازده نفر اسما کامل است اما ازلحاظ پستی بازیکن کافی نداریم. تا جایی که قانون اجازه دهد و بازیکن داشته باشیم با تمام توان به میدان خواهیم رفت. بازی هنوز صفر صفر است اما تمام تلاش خود را می کنیم.

وی ادامه داد: ما طبق تعهد قانونی و اخلاقی که داریم تمام تلاش را می کنیم. از یکجایی به بعد از اختیار و کنترل ما خارج است. اگر تیم ما کامل بود قطعاً می توانست آبروداری هم بکند. اگر سنتی بخواهیم برویم جلو، مثلاً این میکروفون و دوربین نشان پیشرفت است ولی وقتی یک سری شرایط فراهم نیست قول خاصی نمی توان داد اما با شرایط کامل می شود آبروداری کرد چون برای این تیم زحمت کشیده شده است و بازیکنانی که آمده اند انگیزه دارند و بازیکنانی هستند که به آن ها باور داریم.

مربی تیم پدیده گفت: شما شرایط تیم را دیده اید پس نمی توان ما را مقصر بدانید. باید می دانستید فردا تعداد بازیکنان به حدنصاب نمی رسد. و من باید امروز این مسائل را به شما می گفتم تا فردا متوجه نشوید.

تعداد بازیکنان به حدنصاب نمی رسد

وی در پاسخ به سؤالی پیرامون مقصر این قضایا گفت: شما می دانید مقصر چه کسی است؟ من می توانم در حوزه اختیارات خودم صحبت کنم و در این خصوص باید از مدیریت باشگاه بپرسید، همچنین در ساعت ۴ و ۲۱ دقیقه از طریق دریافت پیامک متوجه شدم که تعداد بازیکنان به حدنصاب نمی رسد.

عقیلی خاطرنشان کرد: ما در این چند روز در ارتباط با مدیریت و باشگاه بوده ایم و قرارداد را دیشب ثبت کرده ایم. اما این اطلاعاتی که من به شما دادم را امروز متوجه شدم. روزی که من به تیم آمدم پنجره بسته نبود و دو هفته است در مشهد در حال تمرین هستیم و قراردادها تازه دیشب ثبت شده و این موضوع امروز به دست ما رسیده است.

وی درباره وضعیت حسین مهربان نیز گفت: تا جایی که خبر دارم او هم قرار است سرباز شود و نامه نظام وظیفه او صادرشده و دیگر کاری نمی شود کرد. وی درباره امیرحسین کریمی هم گفت که او در تمرین است و صادقی هم در لیست فردا نیست.

مربی پدیده درباره لیست مازاد هم گفت: اگر اطلاعات دقیقی دارید در اختیار من هم بگذارید چون من خبر ندارم.برخی بازیکنان فروخته شدند، برخی رضایت نامه گرفتند و برخی خواهان جدایی بودند اما در مجموع بعید می دانم کسی در لیست مازاد بوده باشد چون من اطلاعی ندارم.

انتهای خبر /۷۰۰۶۶

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز
آخرین اخبار سرویس ورزشی