سرمربی فجر شهید سپاسی: می خواهیم پدیده لیگ برتر شویم  -  بازی با نساجی بازی سختی خواهد بود
سرویس ورزشی - سرمربی فجر سپاسی شیراز گفت: بازی سختی خواهد بود و هر دو تیم دنبال گرفتن امتیاز هستیم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - علی اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی در جمع خبرنگاران در خصوص نخستین دیدارش در لیگ برتر و دیدارش در برابر تیم فوتبال نساجی مازندران، با ذکر یاد و خاطره از مرحوم نادر دست نشان، اظهار کرد: مازندران، قائمشهر و نساجی همیشه به اسم ایشان که شماره هفت اسطوره ای بودند می شناختند و من افتخار این را داشتم که یکی از دوستان نزدیک و خوب ایشان بودم. خدا نادر خان را رحمت کند و به خانواده ایشان صبر عنایت بفرماید.

وی افزود: خیلی خوشحال هستم که این فصل هم فجر شهید سپاسی و هم نساجی در لیگ برتر حضور دارند. اتفاقی که سال های خیلی زیاد این مسائل بود و این دو تیم بازی های زیادی با هم داشتند و شوق خیلی زیادی در کشور به وجود آمده بود، به خاطر اینکه تیم های ریشه دار در لیگ برتر هستند.

کلانتری بیان کرد: آرزو می کنم بازهم تیم های ریشه دار و قدیمی به لیگ برتر صعود کنند.

سرمربی فجرشهید سپاسی شیراز در خصوص بازی فردای این دو تیم گفت: همیشه بازی نخست در هر لیگی شرایط خاص خودش را دارد. به خاطر اینکه بازی های رسمی انجام نشده، تیم ها شناخت نسبی از هم ندارند.

وی ادامه داد: بازی سختی خواهد بود و هر دو تیم دنبال گرفتن امتیاز هستند. به این شکل نیست که ما نخواهیم از اول خوب شروع کنیم یا بگذاریم برای موقعیتی دیگر! ما انشالله با شناختی از نساجی و کادرفنی این تیم داریم، یک بازی خیلی خوبی در شکل تیم فجر شهید سپاسی در لیگ انجام خواهیم داد تا با نتایج خوب بتوانیم لیگ را به اتمام برسانیم.

کلانتری در خصوص فعالیت این تیم در نقل و انتقالات گفت: بازیکنان خوبی جذب کردیم و یک تعداد از بازیکنان ما مثل همیشه به عنوان بازیکن سرباز به تیم اضافه می شوند. چند تا پست را هم که احتیاج داشتیم از بازیکنان خوب آزاد به تیم ما ملحق شدند. ما نمی توانستیم در واقعیت آنجور که باید و شاید در بازار قراردادها و نقل و انتقالات وارد بشویم به خاطر رقم هایی که داشتند. بازیکنان سربازی نیز مدنظر ما بود که می خواستیم این سربازها را جذب کنیم ولی مبالغی به ما گفتند که در بازار آزاد هم این مبالغ نبود و به همین دلیل نتوانستیم جذب کنیم. با این وجود به این بازیکنانی که داریم راضی هستیم.

وی ادامه داد: ما یک تیم یک دست داریم و هیچ چیزی بهتر از این نیست که در یک مجموعه ای همدلی و یک دست بودن وجود داشته باشد که خداروشکر مثل فصل قبل که تیم ما صعود کرد، همین اتفاق افتاده و انشالله اگر بتوانیم در آینده دو سه بازیکن دیگر به تیم اضافه می کنیم اما با همین شرایطی که داریم امیدوار هستیم که بتوانیم پدیده مسابقات بشویم.

کلانتری در خصوص هدف فجر شهید سپاسی در این فصل اظهار کرد: اگر واقع بین باشیم، ما فصل اول حضورمان است و چون یک تیم تازه وارد نیستیم و تیمی به نام فجر شهید سپاسی هستیم که چندین سال در لیگ برتر بودیم. ما نصف راه را رفته ایم و می توانیم هم امسال کاری کنیم که خیلی ها باور نکنند که فجر شهید سپاسی در سال اول بتواند بدرخشد و جایگاه خوبی به دست بیاورد.

وی ادامه داد: ما هدف مان این است که خوب بازی کنیم، جایگاه خوب برسیم و بتوانیم پدیده مسابقات بشویم.

سرمربی فجر در خصوص برگزاری دیدار این دو تیم در ورزشگاه شهدای ساری، گفت: فصل پیش در ورزشگاه شهدای ساری با رایکای بابل بازی کرده بودیم. ولی الان نمی دانم چه بازسازی در این ورزشگاه صورت گرفته و چقدر به آن استانداردهایی که لیگ برتر احتیاج دارد نزدیک شده است. ما آن را سپردیم به گروه فدراسیون که ببینند و خودشان بررسی کنند که اگر می شود بازی برگزار کنند و اگر نمی شود مهلت داده شود تا نواقص برطرف شود. الان هم چون فدراسیون تایید کرده ما هم می پذیریم که بازی کنیم.

دیدار دو تیم فجر سپاسی شیراز و نساجی مازندران فردا بعدازظهر از ساعت ۱۶ در وزرشگاه شهدای ساری برگزار می شود.

به دلیل آماده نبودن ورزشگار شهید وطنی در این نیم فصل ساروی ها در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری، میزبان نساجی هستند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز