ربیعی: مس رفسنجان تا آمادگی کامل فاصله دارد - مقابل سپاهان حریف دست و پا بسته ای نیستیم
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تا آمادگی مدنظر فاصله داریم، ولی رفته رفته سعی می‌کنیم به آمادگی برسیم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از اصفهان، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: بازی فردا اولین بازی فصل است، برای تیم سپاهان احترام زیادی قائل هستیم ولی سعی می کنیم با توجه به سختی هایی که یکی دو هفته اخیر داشتیم، خودمان را برای بازی اول مهیا کنیم.

سرمربی مس رفسنجان افزود: نزدیک ۳۰ روز است که دوره پیش فصل را سپری می کنیم، امیدوارم بازی فردا عاری از هرگونه حواشی باشد و مثل گذشته رقابت این دو تیم بازی فنی باشد و در نهایت پیروزی نصیب تیمی شود که محق آن است.

وی تصریح کرد: تا آمادگی مدنظر فاصله داریم، ولی رفته رفته سعی می کنیم به آمادگی برسیم، امیدوارم بازی فردا بازی خوبی برای هر دو تیم باشد، از لحاظ ذهنی و تاکتیکی تا حدودی خودمان را آماده این بازی کردیم.

ربیعی در خصوص شکست سنگین مس مقابل سپاهان در فصل گذشته بیان داشت: پارسال سه بازی رسمی و ۲ بازی دوستانه با سپاهان داشتیم، دور برگشت در لیگ روز خوب ما نبود و منجر به شکست ما شد، اشتباهاتی هم داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به بازی تیمش در جام حذفی تصریح کرد: بازی خوبی هم در جام حذفی در نقش جهان مقابل سپاهان انجام دادیم که در دقیقه ۱۲۰ گل دریافت کردیم و داور به اشتباه بازیکن ما را اخراج کرد.

وی افزود: در برابر سپاهان هم بازی خوب داشتیم هم بد، در بازی فردا سعی می کنیم ما مولد اشتباهات نباشیم و بازی بهتری از دور برگشت سال گذشته ارائه دهیم.

ربیعی عنوان داشت: حریف دست و پا بسته ای نیستیم، تفاوت فنی که بین ما و سپاهان است، سپاهان ۹۰ درصد تیم سال گذشته را حفظ کرده و مغانلو و ریگی اضافه شدند، تیم ما نزدیک به ۵۵ درصد تیم سال گذشته را حفظ کرده، اگر از لحاظ فنی نگاه کنیم ما زمان بیشتری برای تکامل و هماهنگی نیاز داریم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: با تمام وجود بازی خواهیم کرد و کاری به بازی فصل گذشته نداریم، به شروع سال جدید و فصل جدید فکر می کنیم؛ تیم سپاهان امسال بسیار کامل تر از سال گذشته است و ما به این موضوع قائل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: خواسته یا ناخواسته عقیل کعبی و مجید نصیری را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداریم، شاهین توکلی و فراز امام علی یکی دو روز است به تمرینات اضافه شدند، به هرحال نزدیک به ۶ بازیکن را برای این بازی نداریم ولی بقیه بازیکنان آمادگی دارند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز