نویدکیا: مس فصل گذشته خیلی ما را اذیت کرد - امتیازاتی که به تیم های سقوط کننده دادیم، سرنوشت قهرمانی را تغییر داد
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: سال گذشته دو تیم سایپا و ماشین سازی که‌ در لیگ برتر اوت شدند و به دسته پایین‌تر رفتند به هرکدام ۲ امتیاز حساس دادیم و همین موضوع سرنوشت قهرمانی را تغییر داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از اصفهان، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش با مس رفسنجان اظهار داشت: شروع لیگ است و اطلاعات زیادی از رقیبان نداریم، سعی کردیم بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی آماده باشند، بازیکنان جدیدی اضافه شدند که سعی کردیم تا حد امکان از لحاظ تاکتیکی به تیم نزدیک تر شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان افزود: باید سعی کنیم تا جایی که می شود روز به روز هماهنگ تر شویم و تا جایی که امکان دارد بازی ها را خوب شروع کنیم با این وجود که می دانیم رقیب سرسختی داریم.

وی عنوان کرد: سال گذشته مس ما را خیلی  اذیت کرد، مخصوصا در بازی جام حذفی در اصفهان، در رفسنجان هم اذیت شدیم تا امتیاز بگیریم و قطعا روز سختی داریم و باید مراقب بازی مس باشیم، چون نفرات خوبی اضافه شده و تیم بهتری نسبت به سال گذشته شدند که این موضوع ما را اذیت خواهد کرد، امیدوارم بازی خوبی شود و هواداران لذت ببرند.

نویدکیا در خصوص عملکرد سپاهان در فصل گذشته و از دست دادن قهرمانی در این فصل بیان داشت: این واقعیتی است که نمی شود از آن فرار کرد، سال گذشته دو تیمی که در لیگ برتر اوت شدند و به دسته پایین تر رفتند به هرکدام ۲ امتیاز حساس دادیم، همین ۲ امتیاز که به ماشین سازی و سایپا دادیم می توانست ما را قهرمان کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان خاطر نشان کرد: این واقعیت ها در فوتبال وجود دارد، ممکن است روزی خیلی خوب باشیم ولی نتایج خوبی نگیریم یا روز خوبی نداشته باشیم و تیم ببرد؛ باید اما و اگرها را از تیم حذف کنیم و با فوتبال منطقی که بازی می کنیم امتیازات خوبی جمع کنیم.

وی عنوان داشت: تا زمانی که لیگ شروع نشود و هفته به هفته پیش نرویم نمی شود خیلی در این مورد صحبت کرد، نیاز است تیم شرایط خودش را پیدا کند؛ حسن بزرگی که داشتیم به جز بازیکنانی که به اروپا رفتند بقیه در تیم ماندند؛ امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم ولی تا زمانی که وارد مسابقات نشویم و شرایط تیم را نسنجیم، نمی توان خیلی صحبت کرد.

نویدکیا در پایان خطاب به هواداران تصریح کرد: از هواداران می خواهم  مراقب همه چیز باشند و بیشتر از همه مراقب خودشان باشند؛ محبت هایشان به ما انرژی می دهد ولی مراقبت کنند که مخصوصا از هتل به استادیوم تیم به موقع برسد که مشکلی پیش نیاید.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز