جنجال مهدی طارمی؛ مشکل جای دیگری است

جنجال مهدی طارمی؛ مشکل جای دیگری است

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - انتقاد مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از دراگان اسکوچیچ سرمربی ایران در رسانه‌های معتبر کشور پرتغال بازتاب داشت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - انتشار یک پیام از مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو یک روز بعد از درخشش در بازی با آث میلان ایتالیا بازتاب گسترده ای در ایران داشت. طارمی روز چهارشنبه بدون نام بردن از دراگان اسکوچیچ، پاسخ ادعای چند روز پیش سرمربی تیم ملی ایران را به این شکل داد: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و. … از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند، ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است. زنده باد ایران.»

اسکوچیچ چند روز پیش در مصاحبه ای عنوان کرده بود بازیکنان ایران از نظر بدنی و تکنیکی فوق العاده هستند، اما از نظر تاکتیکی شرایط ایده آلی ندارند.

این پیام طارمی نه تنها در ایران بلکه به سرعت در رسانه های معتبر پرتغال هم بازتاب داشت؛ کشور کارلوس کی روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران که هنوز هم دل بعضی از ملی پوشان با این مربی است. سه روزنامه «اوژوگو»، «ابولا» و «رکورد» در خبر های خود مشکلات داخلی تیم ملی ایران را منعکس کرده و از عنوان «طارمی پاسخ سرمربی ایران را داد» و «مشکل جای دیگری» است استفاده کرده اند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز