تعریف و تحسین سرمربی منچستریونایتد از رونالدو

تعریف و تحسین سرمربی منچستریونایتد از رونالدو

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی منچستریونایتد پس از برد دلپذیر و بازگشت فوق العاده مقابل آتالانتا از عملکرد رونالدو تمجید کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - شب گذشته در یکی از جذاب ترین بازی های لیگ قهرمانان اروپا، منچستریونایتد موفق شد در یک نیمه یک کامبک فوق العاده به ثبت رساند و مقابل آتالانتا به برتری 3 بر 2 دست یابد.

گل سوم شیاطین سرخ را رونالدو به ثمر رساند تا بار دیگر این فوق ستاره پرتغالی به منچستریونایتد کمک کند.

سولسشر در خصوص رونالدو گفت: من واقعا از کاری که او در خط تهاجمی انجام می دهد لذت می برم. ما از خواستیم که در مرکز خط تهاجمی بین خطوط دفاعی حریف حرکت کند و با پرسینگ آنها را تحت فشار قرار دهد. رونالدو حتی به عقب بازگشت و در خط دفاعی نیز به تیم کمک کرد. شما می توانستید روحیه و انگیزه فوق العاده او را در هر لحظه بازی مشاهده کنید. او همه کار برای تیم انجام داد.

تعریف و تحسین سرمربی منچستریونایتد از رونالدو

سرمربی منچستریونایتد گفت: اگر کسی می خواهد از تلاش و همکاری رونالدو ایرادی بگیرد به این بازی نگاه کند. او همه جای زمین دوید و به تیم کمک کرد. و مشخصا با گلی که زد نشان داد چرا بهتر از همه است. ضربه سر او فوق العاده است و او همچنان عالی ضربه می زند.

سولسشر این برد و بازگشت منچستریونایتد را یک اتفاق بزرگ خواند گفت: نتیجه امشب واقعا فوق العاده بود. ما در بازی مقابل یانگ بویز بازی را آرام آغاز کردیم و صادقانه بگویم کارت قرمز (وان بیساکا) ما را ناامید کرد. در بازی مقابل ویارئال خوب نبودیم ولی توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم و به نظرم امشب یک شب خاص برای ما بود. ما نشان دادیم چقدر با هم هستیم و با هم می جنگیم. ما در نیمه دوم نشان دادیم که منچستریونایتد تا آخر به پیروزی باور دارد و برای آن تا آخرین لحظه می جنگد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز