از پرسپولیس رفتم تا بازی کنم

از پرسپولیس رفتم تا بازی کنم

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - امیر روستایی علت جدایی اش را علاقه به بازی بیشتر و حضور بیشتر در زمین می‌داند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - امیر روستایی خرید جدید نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما درباره دیدار با پیکان توضیح داد: بازی خیلی خوبی و اینکه هفته اول لیگ بود و تیم ها کمی محتاط عمل می کردند و اینکه تیم ما کمی دیر بسته شد و از نظر شرایط بدنی از بقیه تیم ها عقب تر بودیم، ولی باز هم خدا را صدر هزار مرتبه شکر که توانستیم یک بازی خوبی را ارائه بدهیم با نکته هایی که کادرفنی و آقای کمالوند گفتند و انشالله بتوانیم بازی بعدی در مسجدسلیمان مقابل سپاهان نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص عملکرد خودش مقابل پیکان گفت: درشرایطم خیلی خوب بود خدا را شکر. ۹۰ دقیقه در زمین بودم و توانستم خوب بازی کنم و رضایت کادرفنی خودمان را داشته باشم و شرایط خوب بود.

روستایی با اشاره به حضور کرار در نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: کرار بازیکن خیلی خوبی است و مخصوصا پاسور خیلی خوبی است. کرار الان چند سال است در فوتبال ایران است و همه او را می شناسند و نیازی نیست من از او تعریف کنم. انشالله بتوانیم بازی های بعد با هم هماهنگ تر بشویم و بتوانیم نتیجه لازم را برای نفت مسجدسلیمان و مردم خوب مسجدسلیمان داشته باشیم.

مهاجم نفت مسجدسلیمان راجع به جدایی از پرسپولیس اظهار داشت: من دوست داشتم بازی کنم و تصمیم گرفتم جدا بشوم و بتوانم در شرایط بازی باشم و هیچ مشکل خاصی هم نه با کادرفنی و نه با باشگاه داشتم و خیلی محترمانه جدا شدم و انشالله بتوانم مسیر پیشرفت را ادامه بدهم.

او درباره کارکردن با فراز کمالوند گفت: وقتی که آقای کمالوند به من گفت که به تیم مسجدسلیمان بروم من خیلی استقبال کردم، چون ایشان هم مربی خیلی خوبی از نظر فنی و اخلاقی است و در این مدت که با ایشان کار کردم خیلی چیز ها یاد گرفتم و انشالله که بتوانم جوا زحمت های ایشان و کادرفنی را بدهم و شرمنده مردم مسجدسلیمان نشوم.


ورزش سه

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز