واکنش شدید معاون پدیده به صحبت های اصولی: باشگاه را لخت کرده و تحویل مالک داده اید
سرویس ورزشی - معاون باشگاه پدیده به اظهارات رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - غلامحسین پلاسچی در واکنش به اظهارات احسان اصولی گفت:متاسفانه تشویش اذهان هواداران توسط هیات فوتبال وضعیت فعلی تیم را اینچنین کرده است، کدام تیم با شروع فصل سی درصد پرداخت کرده است؟

وی افرود: دو ماه است تیم در اختیار مالک قانونی است. در دو ماه چه اقدامی باید انجام می دادیم که نکردیم؟از تعیین کادر فنی تا جذب بازیکنان و برگزاری یک هفته اردو در بهترین هتل تهران،اینکه میگویند پول نداریم درست می گویند چون باشگاه را لخت کردند و تحویل مالک دادند. 

سخنگوی باشگاه پدیده تاکید کرد: مگر می شود مالکی که برای اولین بار تیم را به جام باشگاه های آسیا برده الان توان اداره نداشته باشد؟ اگر آقایان با مسئولین صحبت کرده اند ما هم خدمت مسئولان رده یک نظام گزارش مکتوب از دخالت های نابه جای برخی افراد داده ایم. متعاقب گزارش ما برای برخی آقایان در دادسرا پرونده باز شده است.

پلاسچی تاکید کرد: به هر حال ما با صدای بلند می گوییم هیچ مشکلی در اداره تیم مان نداریم، آقایان یادشان رفته دولت که شما محصول تفکراشان بوده اید تمام شده است. ما خودمان را مدیون محبتهای امام رئوف می دانیم، در مشهد غریب نیستیم، هر چند شما از جریان فکری هستید که اساسا غریب کش هستید.

معاون پدیده ادامه داد: از شورای شهر اصلاح طلب به ریاست هیات فوتبال رسیده اید و از هیات فوتبال دیگر نقشه برای ریاست فدراسیون نکشید.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز