تیم مشهدی در زمین حاضر نشد؛ 3 - 0 به سود مس

تیم مشهدی در زمین حاضر نشد؛ 3 - 0 به سود مس

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - با توجه به عدم حضور تیم فوتبال پدیده مشهد در زمین برای برگزاری دیدار با مس رفسنجان، این دیدار در چارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ برتر لغو شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - دیدار دو تیم مس رفسنجان و پدیده مشهد در چارچوب دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ برتر قرار بود از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه «شهید زینلی» سرچشمه برگزار شود که این دیدار لغو شد.

تیم فوتبال مس رفسنجان و عبدالنبی پورخلف داور مسابقه به همراه تیم داوری اش وارد زمین شدند و پس از ساعت ۱۶ و عدم حضور تیم پدیده در زمین، از زمین خارج شدند تا این بازی لغو شود.

بازیکنان تیم فوتبال پدیده مشهد با توجه به مشکلات مدیریتی و عدم دریافت مطالبات خود حاضر نشدند راهی رفسنجان و سپس سرچشمه شوند که بنابراین، تیمی در این شهر حاضر نبود که مقابل مس قرار بگیرد.

با توجه به عدم حضور تیم پدیده مشهد در زمین، تصمیم به عدم برگزاری مسابقه گرفته شد و کمیته انضباطی باید رأی خود را درباره این دیدار اعلام کند.

طبق شواهد و سنوات گذشته و پیش بینی ها به نظر می رسد کمیته انضباطی به زودی رأی به برتری ۳ بر صفر مس رفسنجان در این مسابقه دهد.

تیم مشهدی در زمین حاضر نشد؛ 3 - 0 به سود مس

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز