نویدکیا: در نیمه دوم بازی خیلی معمولی انجام دادیم

نویدکیا: در نیمه دوم بازی خیلی معمولی انجام دادیم

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نیمه اول مقابل نفت مسجدسلیمان فوق العاده خوب بودیم اما بازیکنانم در نیمه دوم بازی خیلی معمولی انجام دادند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - محرم نویدکیا در نشست خبری پس از بازی با نفت مسجدسلیمان که با حساب ۳ بر صفر به سود تیمش به پایان رسید، اظهارکرد: دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول فوق العاده خوب بودیم و تمام فضاها را در زمین خیلی خوب پوشش دادیم و در درگیری های یک طرفه خیلی عالی بودیم و توپ های خیلی خوبی را از نفت گرفتیم و توانستیم خیلی خوب نیز از کناره ها اضافه شویم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازی مخصوصا از سمت ما خیلی معمولی بود و بازیکنان فکر می کنم با این دید که نیمه اول سه بر صفر جلو یودیم و سه امتیاز را گرفته بودیم، بازی خیلی معمولی انجام دادند. این دیدگاه فوتبال جهان سومی است که ما در ایران داریم. از سال گذشته در حال تلاشم تا این دیدگاه را در بازیکنان تغییر دهم اما متاسفانه هنوز نتوانسته ام. متاسفانه نیمه دوم را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در نیمه دوم، تیم مان دو تکه شده بودند و وقتی توپ را لو می دادیم بازیکنان هجومی ما پشت تیم نمی آمدند و فاصله بین خط هجومی و دفاعی مان خیلی زیاد شده بود و این برای تیمی مثل ما اصلا خوب نبود و باید در مورد خیلی صحبت و کار کنیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز