قهرمانی تیم فوتبال مس سرچشمه رفسنجان در مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها
سرویس ورزشی - سومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال پنج نفره شرکت‌ها که در دوبی برگزار شد، با قهرمانی تیم فوتبال مس سرچشمه رفسنجان نماینده فدراسیون ورزش کارگری به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - سومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال ۵ نفره شرکت ها که با حضور ۱۶ تیم از ۱۴ کشور دنیا در دوبی برگزار شد، تیم کارگری شرکت مس سرچشمه رفسنجان که به عنوان نماینده فدراسیون ورزش کارگری در این مسابقات حضور داشت، با شکست تیم فوتبال عربستان به مقام قهرمانی دست یافت.

در این مسابقات، تیم های عربستان و ایرلند نیز دوم و سوم شدند.

تیم فوتبال ۵ نفره مس سرچشمه رفسنجان در دور گروهی با نتیجه سه بر دو از تیم عربستانی شکست خورد و در ادامه رقابت ها تیم مالدیو را با نتیجه ۱۰ بر ۴ شکست داد و برابر تیم سوییسی نیز با نتیجه ۴ بر صفر به برتری دست یافت.

نماینده کارگری ایران در دور حذفی تیم بنگلادش را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. تیم فوتبال پنج نفره مس سرچشمه رفسنجان در مرحله نیمه نهایی با نتیجه دو بر یک تیم ایرلند را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.

در این مرحله تیم فوتبال مس سرچشمه با نتیجه ۳ بر صفر برابر تیم عربستانی به برتری رسید و قهرمان سومین دوره مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها شد.

دوره گذشته تیم آرمان گهر سیرجان به عنوان نماینده فدراسیون ورزش کارگری در موناکو حضور یافت و موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز