کلانتری: فجر، تراکتور نیست و می خواهد بهترین باشد

کلانتری: فجر، تراکتور نیست و می خواهد بهترین باشد

۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی فجر سپاسی می‌گوید به دنبال کسب نتیجه مقابل گل‌گهر است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - فجر سپاسی از ساعت ۱۸ فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته دوم لیگ برتر در ورزشگاه حافظیه میزبان گل گهر است.

علی کلانتری، سرمربی فجر در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: بازی دوم ما در لیگ برتر است. من می خواهم برگشتی به بازی نخست مان مقابل نساجی داشته باشم. (این بازی با شکست یک بر صفر فجر به پایان رسید) ما گل آفساید از نساجی خوردیم که اگر از آن بگذریم، نمایش امیدوارکننده ای داشتیم. ۶۰، ۷۰ درصد تیم مان در آن بازی در لیگ برتر بازی نکرده بودند به همین دلیل در نیمه نخست تحت تاثیر قرار گرفتیم که در نیمه دوم اوضاع خوب شد. به همین دلیل این موضوع در بازی های آینده دیده نخواهد شد.

او افزود: من به آقای قلعه نویی خیر مقدم می گویم و به او بابت داشتن این تیم تبریک می گویم. او همیشه تیم های خیلی خوب و باکلاسی داشته است. بازی فردا، بازی سختی برای هر دو طرف است. درست است که گل گهر در بازی اول پیروز شده ولی فجر، تراکتور آن روز نیست. با همه احترام نسبت به تراکتور، فجر تیمی سخت کوش است و می خواهد بهترین باشد. ما می خواهیم هر روز بهتر شویم و ان شاءالله نتیجه لازم را کسب کنیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز
آخرین اخبار سرویس ورزشی