منچستر تکلیف سولسشر را مشخص کرد  -  مربی ایتالیایی روی نیمکت شیاطین سرخ؟
سرویس ورزشی - باشگاه منچستر در بیانیه ای تکلیف سرمربی نروژی این تیم را مشخص کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری -  شکست سنگین منچستر یونایتد برابر لیورپول صبر هواداران این تیم را لبریز کرده است و آنها خواهان برکناری سولسشر شده اند. سرمربی منچستر در دیدار برابر لیورپول بین دو نیمه از سوی هواداران خود هو شد تا به آخرین روزهای مربیگری اش روی نیمکت شیاطین سرخ نزدیک شود.

با این همه باشگاه منچستر ساعتی قبل بیانیه ای در خصوص آخرین تصمصم خود برای پست سرمربیگری این تیم صادر کرد تا تکلیف مربی نروژی اش را به نوعی مشخص کرده باشد.

در حالی که فابریزیو رومانو از علاقه آنتونیو کونته به مربیگری در منچستریونایتد پرده برداشت، باشگاه منچستریونایتد باز هم به سولسشر اعتماد کرد تا او دوباره روی نیمکت رختکن بنشیند. 

منچستریونایتد در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که سولسشر در ۳ بازی آینده شیاطین سرخ روی نیمکت خواهد نشست. 

منچستریونایتد در سه بازی آینده به ترتیب باید برابر تاتنهام هاتسپر در شهر لندن و سپس آتالانتا در ایتالیا و در نهایت در دربی شهر منچستر به مصاف سیتی برود. شنبه ۲ هفته آینده یونایتد میزبان سیتی در اولدترافورد خواهد بود و بدون شک در این ۳ بازی سولسشر روی نیمکت شیاطین سرخ خواهد نشست. این مربی نروژی در صورت عدم موفقیت در این ۳ بازی قطعا جای خود را به مربی دیگر خواهد داد.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز