جزئیات جلسه هیات رئیسه و علت حضور فتاحی و زنوی در سازمان لیگ

جزئیات جلسه هیات رئیسه و علت حضور فتاحی و زنوی در سازمان لیگ

۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - عضو هیات رئیسه سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز ارائه کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - حضور همزمان سعید فتاحی و محمدرضا زنوزی در سازمان لیگ باعث انتشار خبری در خصوص برگزاری جلسه بین اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ و این دو شد.

حبیب الله شیرازی عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ و در این مورد اظهار داشت: سعید فتاحی صبح امروز قبل از جلسه هیات رئیسه برای کارها و امورات باشگاه استقلال در سازمان لیگ حاضر شد و با حیدر بهاروند در مورد مسائلی مانند بازیکنان صحبت کرد. به همین خاطر جلسه ما با تاخیر شروع شد و او خداحافظی کرد و رفت.

وی در خصوص اینکه آیا هیأت رئیسه با مالک باشگاه تراکتور جلسه ای برگزار کرده گفت: ما با محمدرضا زنوزی هم جلسه ای نداشتیم، او نیز حدود ساعت 15 به دیدن رئیس سازمان لیگ آمد و در مورد باشگاه تراکتور صحبت کرد و ما نیز مباحث دستوری جلسه خودمان را پیگیری کردیم.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در مورد اینکه پس از استقلال باشگاه هایی مانند مس رفسنجان و تراکتور تبریز نیز خواهان تعیین تکلیف تبلیغات محیطی شدند اظهار داشت: آنها باید درخواست خودشان را به صورت مکتوب به رئیس سازمان لیگ ارائه بدهند. این درخواست ها جمع آوری و در هیأت رئیسه بررسی می شود، اما هنوز چیزی به صورت مکتوب ارائه نشده است. استقلال هم درخواست خودش را مکتوب ارائه کرده است.

شیرازی در خصوص اینکه آیا در جلسه امروز هیأت رئیسه پیرامون موضوع تبلیغات محیطی صحبتی انجام شده، عنوان کرد: ما امروز جلسه ای داشتیم و در مورد این مسأله هم بحث کردیم، اما بررسی ها ادامه دارد. باید در برخی نکات به جمع بندی برسیم و هنوز چیزی نهایی نشده است. البته نتایجی پس از این جلسه حاصل شده که خروجی آن از طریق روابط عمومی سازمان لیگ اعلام می شود.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز