سفر وزیر ورزش و جوانان به سیستان و بلوچستان

سفر وزیر ورزش و جوانان به سیستان و بلوچستان

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - وزیر ورزش و جوانان در سفر به سیستان و بلوچستان به همراه مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و استاندار با حضور در گلزار شهدای بهشت مصطفی(ص) زاهدان به مقام شامخ‌ شهدای این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - - سید حمید سجادی به اتفاق مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل بر مزار شهیدان با آرمان های شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کرد.

بازدید از مجموعه ورزشی و سالن کشتی شهرستان زابل و شرکت در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی سیستان و بلوچستان و حضور در ستاد ساماندهی امور جوانان از مهمترین برنامه های سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.

همچنین بازدید از مجموعه دهکده بزرگ ورزشی و سالن ورزشی ۴۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه های سفر سجادی به سیستان و بلوچستان است.

سیستان و بلوچستان دارای بیش از ۲ هزار شهید، چهار هزار جانباز،۳۰ هزار ایثارگر و ۴۱۸ آزاده است که در این زمینه شهرستان های زاهدان، زابل و ایرانشهر به ترتیب بیشترین تعداد شهدا و جانبازان را به خود اختصاص داده اند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز