گل به خودی مدیران استقلال به فرهاد مجیدی

گل به خودی مدیران استقلال به فرهاد مجیدی

۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی -  دقایقی قبل از شروع رقابت‌های لیگ در هفته ششم، جنجال بزرگی در سیرجان در گرفت و دو بازیکن خارجی استقلال نتوانستند برای تیم فرهاد مجیدی بازی کنند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - در حالی که مدیران باشگاه استقلال ادعا می کنند که در جریان تذکر های سازمان لیگ فوتبال درباره یامگا و ژستد نبودند، اما نامه ارسالی این باشگاه در روز سه شنبه (یک روز قبل از بازی با گل گهر) نشان می دهد که آن ها در جریان همه ماجرا بودند، اما با بی خبر گذاشتن سرمربی تیم شان از این اتفاقات منجر به حواشی به وجود آمده در بازی با گل گهر شدند.

سازمان لیگ فوتبال تا روز قبل بازی با گل گهر (سه شنبه) منتظر ارائه ضمانت نامه بانکی از سوی باشگاه استقلال بوده، اما در نهایت باشگاه استقلال در ساعت ۱۵:۴۳ روز سه شنبه به سازمان لیگ، نامه ای ارسال کرده مبنی بر این که نمی توانند ضمانت نامه بانکی بدهند.

نامه ارسالی باشگاه استقلال به سازمان لیگ در روز سه شنبه نشان می دهد که مدیران این باشگاه در جریان تذکر های سازمان لیگ بوده اند و می دانستند که سازمان لیگ هنوز ضمانت نامه ملکی آن ها را قبول نکرده و خواهان ضمانت نامه بانکی است. به همین دلیل، اگر فرض کنیم که واقعا فرهاد مجیدی از تمام این روند بی اطلاع بوده، ایراد به مدیران باشگاه استقلال وارد است که سرمربی تیم را در جریان ماجرا قرار نداده بودند و نتیجه اتفاقات دیروز، بر هم خوردن تمرکز اعضای تیم استقلال در آستانه بازی با گل گهر بود

خبرورزشی

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز