تحسین مرد شماره یک اسنوکر جهان از ملی پوش ایران -  وفایی: برای سلبی متاسفم!
سرویس ورزشی - ملی‌پوش اسنوکر ایران پس از پیروزی مقابل مرد یک اسنوکر جهان گفت که برای سلبی متاسف است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - حسین وفایی، ملی پوش اسنوکر ایران که در رقابت های قهرمانی انگلستان (UK Championship) شرکت کرده است، در مرحله دوم این مسابقات به مصاف مارک سلبی مرد شماره یک و یکی از قدرتمندترین اسنوکربازان جهان رفت. این رقابت که شب گذشته(یک شنبه) از ساعت ۲۳ به وقت ایران پیگیری شده بود با پیروزی حسین وفایی پایان یافت.

وفایی در این رقابت عملکرد بسیار درخشانی از خود ثبت کرد و توانست با نتیجه ۶ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کند. با این نتیجه مرد شماره یک اسنوکر جهان به دست نماینده ایران از دور رقابت ها کنار رفت.

وفایی پس از این پیروزی در این رقابت حساس گفت: فکر می کنم امروز کمی خوش شانس بودم. در پایان برای مارک سلبی متاسفم. او یکی از اسطوره های ماست و احترام کامل برای او واجب است.

سلبی هم پس از شکست در این بازی اظهار کرد: در دو فریم اول واقعاً فرصتی پیدا نکردم چرا که حسین عالی بازی کرد. احتمالاً باید فریم سوم را می بردم، وفایی دوباره عالی شروع کرد و کاملاً شایسته پیروزی در مسابقه بود.

این پیروزی وفایی در رسانه های معتبر جهانی بازتاب گسترده ای داشته است. گاردین در گزارشی به پیروزی ملی پوش ایران پرداخته و نوشت: "مارک سلبی توسط حسین وفایی از مسابقات قهرمانی انگلستان حذف شد."

منبع : خبرگزاری ایسنا