پایان نافرجام پرسپولیس و آرفی -  نونهالان بدون سرمربی شدند

پایان نافرجام پرسپولیس و آرفی - نونهالان بدون سرمربی شدند

۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سرمربی نونهالان این تیم دیگر همکاری با این باشگاه ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - طبق اعلام محسن خلیلی، مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس، امروز (دوشنبه) با استعفای اشپیتیم آرفی، مشاور آکادمی در امور فوتبال پایه و همچنین پویان فیال و بابک جعفری، از کادرفنی تیم نونهالان موافقت شد.

آرفی که همزمان با تیم نونهالان نیز همکاری فنی داشت، پس از بازی اخیر تیم نونهالان از کلیه مسئولیت های خود در آکادمی و تیم نونهالان استعفاء داد. سرمربی نونهالان پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد.

به گزارش فارس، باشگاه پرسپولیس در شرایطی از استعفای اشپیتیم آرفی و موافقت با استعفای وی خبر داده که ظاهرا درگیری اخیر این مربی در تمرین تیم امید باشگاه نقشی پررنگ در این موضوع داشته است.

همچنین نونهالان پرسپولیس با هدایت این مربی خارجی که به دلیل ارتباط خوبش با محسن خلیلی به سرمربیگری این تیم رسید، نتایج فوق العاده ضعیفی کسب کردند تا جایی که تا پایان هفته دهم لیگ برتر تهران با 7 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند. 

خبرگزاری فارس مدتی قبل در گزارشی به تشریح نا بسامانی های تیم های آکادمی پرسپولیس پرداخت(اینجا بخوانید) اتفاقی که درباره آرفی رخ داده بخشی از مشکلات موجود در این تیم ها است. 

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی