پایان ووشوی قهرمانی کشور با معرفی قهرمانان

پایان ووشوی قهرمانی کشور با معرفی قهرمانان

۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - مسابقات ووشوی قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - رقابت های ووشوی قهرمانی کشور مردان (انتخابی تیم ملی برای بازی های آسیایی) از روز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ آغاز شده بود که عصر امروز (دوشنبه) ۸ آذر، با معرفی قهرمانان اوزان مختلف بخش ساندا به پایان رسید.

طبق مبارزات برگزار شده، نفرات اول تا سوم اوزان مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

وزن ۵۲ کیلوگرم:
۱- پویا آذرنگ از سیستان و بلوچستان (مدال طلا) 
۲- مسعود انصاری از قشم (مدال نقره)
۳- رضا ساربانی از کرمان و نجم الدین علیمرادی از هرمزگان (مدال برنز)

وزن ۵۶ کیلوگرم:
۱- حسام محمدزاده از اروند (مدال طلا)
۲- رضا عظیمی از اردبیل (مدال نقره)
۳- مهدی کرمانی از فارس و ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری (مدال برنز)

وزن ۶۰ کیلوگرم:
۱-شجاع پناهی از مازندران (مدال طلا)
۲- سعید جاوید از اردبیل (مدال نقره)
۳- هادی روزافزای از خراسان رضوی و علی محمدی از قزوین (مدال برنز)

وزن ۶۵ کیلوگرم:
۱- رضا عبداللهی از اردبیل (مدال طلا)
۲- محمد فرهادی از فارس (مدال نقره)
۳- علی نوبهاری از قم و امیرمحمد محسن پور از مازندران (مدال برنز)

وزن ۷۰ کیلوگرم:
۱- حمیدرضا سهندی از تهران (مدال طلا)
۲- محمدمهدی کشاورز از زنجان (مدال نقره)
۳- مهدی رضایی از قزوین و کیانوش شیری از کردستان (مدال برنز)

وزن ۷۵ کیلوگرم:
۱- جعفر شیرزاد از اردبیل (مدال طلا)
۲- عرفان بویری از خوزستان (مدال نقره)
۳- محمد کرم زاده از قشم و آریا اکبری از البرز (مدال برنز)

وزن ۸۰ کیلوگرم:
۱- مجید هاشم بیگی از زنجان (مدال طلا)
۲- سعید سوخته سرایی از گلستان (مدال نقره)
۳- سعید سالمی از اردبیل و امید زارع از البرز (مدال برنز)

وزن ۸۵ کیلوگرم:
۱- محمدرضا ریگی از سیستان و بلوچستان (مدال طلا)
۲- مهدی مرادی از البرز (مدال نقره)
۳- سیاوش دادرس از کرمانشاه و سعید فاضلی از ایلام (مدال برنز)

وزن ۹۰ کیلوگرم:
۱- مرتضی نوروزی از سمنان (مدال طلا)
۲- پدرام محمدعظیمی از خورستان (مدال نقره)
۳- محمدجواد نصیری از فارس و حسن قاسمی از لرستان (مدال برنز)

وزن ۹۰+ کیلوگرم:
۱- محمد نصیری از مازندران (مدال طلا)
۲- امین نوری از اصفهان (مدال نقره)
۳- سید ولی الله میرکریمی از مرکزی و اشکان برجی خانی از قزوین (مدال برنز)

نفرات برتر بخش تالو مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:

فرم چانگ چوان: 

۱- سید سامان احمدی (مدال طلا)

۲- رضا خلف زاده (مدال نقره)

۳- طاها بدیعی (مدال برنز) 

بسته ترکیبی دائوشو – گون شو:

۱- امیر محدرضایی (مدال طلا) 

۲- فاتح حیدریان (مدال نقره)

۳- حمید اسماعیلی (مدال برنز)

بسته ترکیبی تای چی چوان – تای چی جین:

۱- مهدی اخلاق عالی (مدال طلا)

۲- جواد نوری (مدال نقره)

۳- مهدی خداشناس (مدال برنز)

بسته ترکیبی نان چوان – نن گوئن

۱- شاهین بنی طالبی (مدال طلا)

۲- مصطفی حسن زاده (مدال نقره) 

۳- مهدی خانی (مدال برنز)

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین اخبار سرویس ورزشی