واکنش ژاوی بعد از تجربه اولین شکست با آبی -اناری ها

واکنش ژاوی بعد از تجربه اولین شکست با آبی -اناری ها

۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی آبی‌-اناری‌ها از نخستین شکست با تیم جدیدش ابراز ناراحتی کرد. او با این حال امیدوار است که این شکست تلخ خانگی را با شکست دادن بایرن‌مونیخ و صعود به دور بعد لیگ قهرمانان فراموش کنند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - اسپورت، بارسلونا در هفته شانزدهم رقابت های لالیگا در نوکمپ به مصاف رئال بتیس رفت و با یک گل شکست خورد تا نخستین شکست تیم با ژاوی رقم خورد.

ژاوی بعد از این شکست گفت: زمانی که بهتر از حریف بودیم گل خوردیم. باید با تمرکز بیشتری بازی می کردیم. حریف در نبردهای تن به تن بهتر از ما بود. در بعضی از دقایق خوب بازی کردیم. ما با این شکست مجازات شدیم.

او ادامه داد: شکست همیشه دردناک است اما این فوتبال است و احتمال شکست هم در آن وجود دارد. باید از نظر تاکتیکی بهتر شویم و با هوش بالایی بازی کنیم. امشب ما مستحق شکست نبودیم با این حال تن به شکست دادیم. گاهی اوقات هم تیم مستحق پیروز نیست با این حال پیروز می شود.

ژاوی درباره بازی حساس برابر بایرن مونیخ گفت: روز چهارشنبه یک فینال حساس پیش رو داریم و نباید در آن بازنده باشیم. در بارسلونا باید همواره آماده بازی های بزرگ و فینال گونه بود. نباید در آن بازی شکست بخوریم. باید شکست در دیدار امشب را فراموش کرد و روی بازی حساس برابر بایرن تمرکز کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا