میثاقیان: باخت حق ما بود -  هر موقع نخواهند، می روم

میثاقیان: باخت حق ما بود - هر موقع نخواهند، می روم

۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اعتراف کرد که شاگردانش بد بازی کردند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - اکبر میثاقیان، سرمربی شهرخودرو پس از شکست ۲ بر صفر تیمش برابر نساجی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی سختی در این زمین بود. در این چند روز مدام به ما گفتند که در شهرهای دیگر میزبانی کنند. فوتبال نبود و "بکش زیرش" بود. پنالتی آن ها مشکوک بود و به نظرم پنالتی نبود و گل دوم آن ها هم فکر کنم آفساید بود.

او ادامه داد: نیمه اول خوب بودیم اما بعد از پنالتی تمرکز ما رفت. تیم غریبی هستیم. بهترین عملکرد را در هر بازی نشان می دهیم اما شکست خورده ایم. فشار زیادی روی بازیکنان ما وجود دارد و نگران نوع بازی شان هستند اما باید این موضوع را فراموش کنند. 

سرمربی شهرخودرو درباره اعتراض به خبرنگاران گفت: من حدود ۳۰۰ نفر را در جایگاه دیدم. مگر می شود یک استان ۳۰۰ خبرنگار داشته باشد؟ کل نیمکت ما ۴ نفر بود و ۳۰ نفر روی نیمکت حریف بودند. در بازی هم زمین و هم داور بازیکنان ما را تخت فشار گذاشتند و ما هم بد بازی کردیم و باخت حق ما بود.

او درباره این که مدیررسانه ای این تیم نتوانسته بود با هواپیما به شمال برود، توضیح داد: ما بلیت پیدا کردیم اما رجب زاده پیدا نکرد. زدن این حرف ها این جا جالب نیست. پرواز ساری به مشهد شلوغ و کم است و آن ها یعنی شکری و رجب زاده نتوانستند که با تیم به قائمشهر بیایند. 

میثاقیان درباره این که افراد زیادی در کنار زمین حضور دارند گفت: من هیچ وقت خط را نمی بینم و امروز هم کارت گرفتم. ما کلا امروز ۴ نفر بودیم. هر کسی رفتار مربیگری دارد و من اخلاقم این است که کنار زمین ورجه وروجه کنم. شما نگران حال من نباشید.

میثاقیان درباره ماندنش در شهرخودرو گفت: مشکلات باشگاه ما شخصی است. امروز هم ۲۰ درصد از پول بازیکنان را دادند. باشگاه مشکل ندارد و من هم فعلا هستم و هر موقع من را نخواهند می روم.

منبع : خبرگزاری ایسنا