پاسخ مدیر تیم فوتبال گل گهر به طاهری: دنبال گدایی امتیاز نباشید
سرویس ورزشی - مدیر تیم فوتبال نسبت به اظهارات سرپرست استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال گل گهر در واکنش به اظهارات بیژن طاهری، سرپرست استقلال درباره بازیکن گابنی گل گهر گفت: ما قصد داشتیم با احترام و در کمال آرامش به کار خودمان ادامه دهیم و در مورد دیگر تیم ها صحبتی نکنیم. اما متاسفانه حرف هایی مطرح می شود که خلاف اخلاق حرفه ای و حتی عمومی است. در ماجرای انتقال بایناما به گل گهر ما همه مراحل قانونی را طی کردیم و پس از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر شد و نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی داند. اگر وکلای باشگاه تان حرف دیگری به شما زده اند فریب تان داده اند.

او افزود: جای فرافکنی و انتقال استرس و فشار بابت هزینه های فراوان و نتیجه گیری ضعیف در زمین فوتبال تلاش کنید و به موفقیت برسید و دنبال گدایی امتیاز و آویزان شدن به دیگر باشگاه ها نباشید. بهتر است در مورد حضور پاتوسی و بازی او برای استقلال صحبت کنید که هیچ کدام از تشریفات قانونی را طی نکرد و با دست نویس مربی وقت آفریقای جنوبی و داستان های عجیب در استقلال بازی کرد که اگر قرار به تغییر نتایج بود الان در دسته اول بازی می کردید.

مدیر تیم فوتبال گل گهر ادامه داد: در همین فصل بازیکنان خارجی شما بدون ضمانتنامه بانکی ثبت قرارداد کردند و با توسل به مراجع فراقانونی توانستید مجوز بازی آن ها را بگیرید. راستی با ۴٠٠ میلیارد بدهی چطور مجوز حرفه ای گرفتید و یا نحوه گرفتن مجوز پزشکی مهاجم چهارصد هزاردلاری که خریدید چگونه طی شد؟ فقط می توانم بگویم آقایان حداقل به علم ریاضیات احترام بگذارند و شمارش را یاد بگیرند چون ما از سه بازی هفت امتیاز گرفتیم و خوب نیست در عصر اینترنت ریاضیات ضعیفی داشته باشیم. آن هایی که این حرف ها را به شما دیکته می کنند بهتر است به ریاضی ساده هم اهمیت بدهند و فرار رو به جلو را کنار بگذارند.

منبع : خبرگزاری ایسنا