رئیس کمیته انضباطی:پرونده بازیکن یکن گل گهر محرمانه است  -  واکنش به ترفند تیم سیرجانی برای فرار از جریمه احتمالی
سرویس ورزشی - پرونده بازیکن گل گهر سیرجان بعد از انتشار اسناد جدید وارد فاز دیگری شده است

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - فارس  ابوالفضل حسن زاده محمدی رئیس کمیته انضباطی  در مورد آخرین وضعیت پرونده اریک بایناما بازیکن گابنی تیم گل گهر سیرجان  اظهار داشت: این پرونده محرمانه است و پس از صدور رأی له یا علیه هر تیمی شفاف سازی کامل را انجام خواهیم داد. اکنون هم در مرحله اخذ استعلام هستیم و کار دیگری انجام نشده است. در حال حاضر طبق قانون به دلیل مفتوح بودن پرونده نمی توانیم اطلاعاتی به رسانه ها ارائه بدهیم.

وی در مورد دلیل صادر نشدن دستور موقت برای جلوگیری از بازی کردن این بازیکن توضیح داد: طبق ماده ۱۰۰ آیین نامه انضباطی صدور دستور موقت شرایطی دارد. اگر این شرایط محرز شود نه تنها برای این بازیکن بلکه برای هر بازیکن و مربی دیگری این کار را انجام خواهیم داد، در غیر این صورت به چه دلیل باید دستور موقت صادر کنیم؟

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص شائبه مطرح شده مبنی بر اینکه تیم گل گهر با وجود اعتراضات مطرح شده نسبت به بازی کردن بایناما از این بازیکن در  دیدارهایش استفاده می کند تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نتواند نتیجه تعداد زیادی از بازی های تیم سیرجانی را ۳ بر صفر اعلام کند، پاسخ داد: در جریان این شائبه نیستم، اما باز هم تاکید می کنم صدور دستور موقت شرایطی دارد که اگر احراز شود این کار را انجام خواهیم داد.

حسن زاده در مورد زمان صدور رأی پرونده اریک بایناما توضیح داد: هر زمان تحقیقات ما تکمیل شود، رأی را صادر خواهیم کرد. خودمان هم نمی دانیم این تحقیقات چه زمانی به اتمام می رسد و به همین دلیل نمی توانیم بگوییم مثلا یک هفته یا ۱۰ روز دیگر رأی صادر می کنیم. اکنون در مرحله تحقیقات هستیم و هیچ چیزی برای ما اثبات نشده است.

منبع : همشهری آنلاین