نویدکیا: بازی فردا جذابیت های خاصی دارد -  ناراحتی هوادارانمان را درک می کنم
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: می‌دانیم نفت فوتبال خوبی بازی می‌کند ‌و ۲ تیم که سعی می‌کنند فوتبال خوبی بازی کنند، حتما جذابیت‌های خودش را دارد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از اصفهان، محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان اظهار داشت: خوزستان فرهنگ فوتبالی خاصی دارد و نفت مانند سال گذشته این فرهنگ را اجرا می کند، فوتبال شناوری را از عقب به جلو بازی می کند و موقعیت سازی می کند؛ فوتبالیست های تکنیکی هستند که در خون بازیکنان خوزستانی مخصوصا آبادانی هست.

وی تصریح کرد: در زمانی که منصوریان کرونا داشت شرایط تیم خوب نبود اما از وقتی کنار تیم هستند وضعیت خوبی دارند و نتایج خوبی گرفته اند؛ بازی مهمی داریم که هر ۲ تیم احتیاج به ۳ امتیاز دارند و بازی جذابی خواهد شد.

نویدکیا خاطرنشان کرد: می دانیم نفت فوتبال خوبی بازی می کند و ۲ تیم که سعی می کنند فوتبال خوبی بازی کنند، حتما جذابیت های خودش را دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان تیمش گفت: خلعتبری مقداری مصدوم بود و با پزشکان کار می کند تا ببینیم به بازی فردا می رسد یا خیر، رضا میرزایی مصدوم است و سایر بازیکنان سالم هستند.

وی در پایان بیان داشت: امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم، درک می کنم نتیجه هفته گذشته خوب نبود اما مطمئن باشند که همه تلاشمان را انجام می دهیم.

منبع : خبرگزاری فارس