پیمان شکنی شهرخودرو در قبال مربی ایتالیایی -  شکایت دوباره کوزین به فیفا؟
سرویس ورزشی - باشگاه شهرخودرو با وجود توافق با استفانو کوزین، پولی به مربی سابقش نداده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - روز پنجشنبه، ۱۳ آبان ماه آخرین مهلت باشگاه شهرخودرو برای پرداخت طلب استفانو کوزین، مربی ایتالیایی اسبق این باشگاه بود، اما باشگاه مشهدی موفق شد با توافقی جدید، رضایت مربی ایتالیایی را به دست آورد و از خطر کسر امتیاز رهایی یابد.

شهرخودرویی ها در توافق جدید با کوزین قرار بود ۳۰ هزار دلار نقد در ابتدا و در ادامه ۱ دسامبر، ۱ ژانویه و ۱ فوریه به ترتیب ۱۵ هزار، ۱۵ هزار و ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلار پرداخت کنند، اما حالا کوزین اعلام کرده که در این توافق هم با خلف وعده شهرخودرو روبه رو شده و تنها تا دوازدهم دسامبر به این باشگاه فرصت داده تا پولش را دریافت کند.

کوزین اظهار کرد: تنها تا پایان این هفته، (۱۲ دسامبر) به شهرخودرو برای پرداخت پولم فرصت داده ام، در غیر این صورت قطعا به فیفا این رفتار باشگاه را اطلاع می دهم تا در خصوص من و شهرخودرو تصمیم گیری کند.

گفتنی است دیگر پرونده بین المللی شهرخودرو به شکایت میراسلاو اسلاوو، مهاجم اوکراینی مربوط می شود که گرچه فیفا حکم ۴۰۰ هزار دلاری در خصوص این شکایت صادر نموده، اما با پیگیری باشگاه مشهدی این پرونده ماه هاست که به CAS رفته و به زودی حکم نهایی آن اعلام می شود.

پیش از این قرار بود تا پایان نوامبر دادگاه عالی ورزش حکم نهایی خود را صادر کند، اما شنیده می شود صدور این حکم به نیمه ژانویه موکول شده است.

شهرخودرو تا پایان هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران با ۲ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد و باید در ادامه این مسابقات، روز جمعه در مشهد به مصاف گل گهر سیرجان، صدرنشین رقابت ها برود.

منبع : خبرگزاری ایسنا