پایان اولین چرخه انتخابی کشتی آزاد با معرفی نفرات برتر 5 وزن دوم
سرویس ورزشی - نفرات برتر ۵ وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور معرفی شدند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم از صبح روز (چهارشنبه 22 دی ماه) در مجموعه ی آزادی شهر گرگان آغاز شد و امشب (جمعه) با مشخص شدن نفرات برتر اوزان دهگانه به پایان رسید.

بر این اساس اسامی نفرات برتر پنج وزن دوم به شرح زیر است:

61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) 2- محمدباقر یخکشی (مازندران) 3- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)

70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- علی اکبر فضلی (مازندران) 3- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران)

79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2- بهمن تیموری (کرمانشاه) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)

92 کیلوگرم: 1- امیرحسین فیروزپور (مازندران) 2- احمد بذری (مازندران) 3- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)

125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- سید مهدی هاشمی (مازندران)  3- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال پنج وزن دوم به شرح زیر است:

61 کیلوگرم:
فینال: داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی)، برنده 5 ضربه فنی - محمدباقر یخکشی (مازندران) 3
رده بندی:
مجید داستان (تهران)، برنده (محمد ملکی وزن کشی نکرد)
سعید انوری (همدان الف)، برنده 11- محمد نامجومطلق (گیلان) 4

70 کیلوگرم:
فینال: محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده 6 – اکبر فضلی (مازندران) 5
رده بندی:
یوسف کامرانی (همدان الف)، برنده 10 – عزت اله لشگربلوکی (گلستان الف) صفر
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده (امیرحسین مقصودی وزن کشی نکرد)

79 کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی (مازندران)، برنده 2 – بهمن تیموری (کرمانشاه) 1
رده بندی:
مصطفی قیاسی (لرستان)، برنده (علی شکوری مازندران وزن کشی نکرد)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران)، برنده 8 – محمدحسین نوروزیان (کردستان) 2

92 کیلوگرم:
فینال: امیرحسین فیروزپور (مازندران)، برنده 9- احمد بذری (مازندران) 7
رده بندی:
مهدی حاجیلوئیان (همدان الف)، برنده 7 – امیر محمدی (خراسان شمالی) صفر (مصدوم شد)
سبحان اصغری (گلستان الف)، برنده 12 - عادل حق بین (گیلان) 2

125 کیلوگرم:
فینال: یداله محبی (کرمانشاه)، برنده 7 ضربه فنی – سید مهدی هاشمی (مازندران) 1
رده بندی:
محمد مرادی (کرمانشاه)، برنده 2 – محمد علی تبار (گلستان) صفر
علیرضا گرزبر (لرستان الف)، برنده - (امین طاهری وزن کشی نکرد)

منبع : خبرگزاری فارس