سرمربی فوتسال مس سونگون: به قهرمانی فکر می کنیم - در سالن های خارج از خانه  200 تا 300 تماشاگر می آیند
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: متاسفانه در هر سالنی که خارج از خانه بازی می کنیم حدود 200 تا 300 تماشاگر وارد سالن می شوند ولی در تبریز حتی 5 تماشاگر هم اجازه ورود به سالن را ندارند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - حمید بی غم در خصوص دیدار تیمش مقابل مقاوت البرز اظهار داشت: از لحاظ فنی بازی خوبی بود و از عملکرد بازیکنانم راضی بودم. بالاخره چند دقیقه برق رفتن در مسابقه شرایط را برای ما عوض کرد و از حالت تیمی خود فاصله گرفتیم و روی یک صحنه مشکوک گل خوردیم.

وی افزود: من با بازیکنانم صحبت کردم و قرار بر این شد که بازی به بازی جلو برویم و کار به هیچ تیمی نداریم. ما در هر بازی تلاش می کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم. باشگاه مس و بازیکنانش صد درصد به فکر قهرمانی هستند و دلیل نتیجه نگرفتن تیم در چند هفته گذشته اتفاقاتی است که برای ما رقم خورده است. در هیچ بازی تیمی نمی تواند بگوید که در مقابل مس سونگون نتیجه گرفته و از آنها بهتر فوتبال بازی کرده است. 

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقات رقم خورده ای که منجر به نتیجه نگرفتن تیم شده، مربوط به موضوعات مدیریتی یا مالی است یا خیر عنوان کرد: بحث مدیریتی و مالی در باشگاه وجود ندارد و بازیکنان ما حرفه ای هستند. داور بازی با سن ایچ با اخراج بی مورد بازیکنم کاری کرد که تیم ما در آن بازی تحت فشار قرار بگیرد و بازی برده را با مساوی عوض کند. متاسفانه در هر سالنی که خارج از خانه بازی می کنیم حدود 200 تا 300 تماشاگر وارد سالن می شوند ولی در تبریز حتی 5 تماشاگر هم اجازه ورود به سالن را ندارند.

بی غم ادامه داد: در بازی با کرج حداقل 300 تماشاگر وارد سالن شده بود که سر و صدا زیادی داشتند و به داوری اعتراض می کردند. در بازی با سن ایچ که میزبان بودیم در مجموع 10 نفر روی سکو حضور داشتند و  همه آنها بازیکنان تیم بودند که در لیست 12 نفره مان حضور نداشتند. هر زمانی که آنها  پس از گلزنی تیم شروع به تشویق می کردند، ناظر بازی را نگه می داشت و در نهایت مجبور شدیم تا بازیکنان خودمان را از سالن بیرون بیندازیم.

وی عنوان کرد: وقتی که بازی در خانه حریف برگزار می شود و هواداران تیم حریف را تشویق می کنند که در عملکرد بازیکنان میهمان تاثیر گذار است. اگر قرار است هواداران وارد سالن شوند به همه تیم ها این اجازه را بدهند ولی اگر حضور آنها ممنوع است، برای همه تیم ها باید این شرایط باشد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل فرش آرا اظهار داشت: فرش آرا تیم خیلی خوب و قابل احترامی است و امیدوارم بازی قابل قبولی را از هر دو تیم ببینیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا نتیجه مطلوبی در بازی بعدی خود کسب کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس