واکنش لواندوفسکی به احتمال جذب هالند

واکنش لواندوفسکی به احتمال جذب هالند

۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مهاجم بایرن مونیخ به احتمال جذب ارلینگ هالند و هم تیمی شدن با این بازیکن نروژی واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - اسپورت، به نظر می رسد که جدایی ارلینگ هالند از بوروسیا دورتموند قطعی شده است. این بازیکن نروژی مورد توجه چند باشگاه بزرگ قرار گرفته و خبرهای درباره علاقه بایرن به جذب این بازیکن هم به گوش می رسد.

لواندوفسکی در واکنش به احتمال حضور هالند در بایرن گفت: من انسان صبوری هستم و همواره در واکنش با شایعات آرامش خود را حفظ کرده ام. دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. من روی چنین مسائلی تمرکز نمی کنم و تنها به فوتبال و بهتر شدن فکر می کنم.

این بازیکن 33 ساله ادامه داد: دوست دارم که حدقال دو تا سه سال دیگر در اوج باشم و افت نکنم. این چیزی است که سخت به دنبال آن هستم و روی آن تمرکز کرده ام.

او درباره درخشش هالند گفت: هالند بازیکن بسیار خوبی است و خوشحالم که او در بوندسلیگا حضور دارد. دوست دارم که شمار چنین بازیکنان در بوندسلیگا زیاد شود تا رقابت بین بهترین ها اوج بگیرد.

باوجود آنکه هالند آمار خیره کننده ای در بوروسیا دورتموند داشته اما هرگز به پای لواندوفسکی نرسیده است. این بازیکن لهستانی در دو سه سال اخیر بهترین عملکرد را داشته است و توانست عنوان بهترین بازیکن جهان را هم کسب کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا