خبر تهدید گل محمدی؛ حربه تکراری یحیی در پرسپولیس

خبر تهدید گل محمدی؛ حربه تکراری یحیی در پرسپولیس

۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - اگر گذری به اتفاقات رخ‌داده گذشته نگاهی بیندازیم، خواهیم دید که این اولین‌باری نیست خبر استعفای یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس را می‌شنویم

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - پرسپولیس رسما روز های پرحاشیه ای را سپری می کند. با اینکه این تیم توانست در پایان رقابت های نیم فصل در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد و اعضای جدید به بخش مدیریت این باشگاه اضافه شدند و رضا درویش به جای سیدمجید صدری بر مسند مدیرعاملی پرسپولیس نشست، اما اخباری که از این باشگاه به گوش می رسد نشان می دهد که حاشیه های زیادی درباره یکی از پرطرفدارترین باشگاه های فوتبال ایران وجود دارد.

تهدید یحیی برای چندمین بار

اگر گذری به اتفاقات رخ داده گذشته نگاهی بیندازیم، خواهیم دید که این اولین باری نیست خبر استعفای یحیی گل محمدی از پرسپولیس را می شنویم. ۱۴ مهر ۱۳۹۹ بود که بعد از سفر پرسپولیس به قطر، گل محمدی در مصاحبه ای اعلام کرد که مشکلات در تیمش زیاد بوده و در برابر این سوال که آیا دوباره استعفا می دهد، رسما اعلام کرد که صبر می کند تا ببیند آیا مشکلات حل می شود یا نه. درست یک ماه قبل از این مصاحبه یعنی در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ همه رسانه ها از استعفای گل محمدی خبر داده بودند. گل محمدی همان روز به خبرنگاران گفته بود: «فردا از سمتم استعفا خواهم داد.»، اما این اتفاق در ۱۷ تیر ۱۳۹۹ هم رخ داده بود و گل محمدی در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر مشکلات پرسپولیس باقی بماند و او و افشین پیروانی بخواهند به بازیکنان پول قرض بدهند، از کارش کناره گیری خواهد کرد. در تاریخ ۵ شهریور ۱۴۰۰ نیز در پی استقلالی شدن قاسمی نژاد رسانه ها خبر از استعفای گل محمدی دادند که البته این خبر تکذیب شد. حالا دوباره و این بار در اواخر دی ماه ۱۴۰۰ رسانه ها از ناراحتی شدید گل محمدی خبر دادند که باز هم ریشه اش در عدم پرداختی باشگاه و ناراحتی سرخ پوشان عنوان شده است. این خبر از سوی گل محمدی و اطرافیانش تکذیب نشده و به نوعی تایید هم شده است.

گل محمدی چقدر جدی است؟

هیچ کس نمی داند گل محمدی در استعفا دادنش چقدر جدی است. فقط این خبر درحال انتشار است و خیلی ها معتقدند که این خبر از سوی اطرافیان یحیی منتشر شده تا مدیریت باشگاه را نسبت به رفع سریع تر مشکلات مالی اعضای تیم ترغیب کند. خود گل محمدی هنوز در این رابطه اظهارنظر رسمی نکرده و با تعطیلی تمرین دیروز هم فرصت برای پرسیدن موضوع از سوی رسانه ها از دست رفته است. باید ببینیم آیا یحیی در روز های آینده در این ارتباط اظهارنظر رسمی خواهد کرد یا نه. هرچه هست به نظر می رسد وی قصد دارد با یک حربه تکراری به خاطر وضعیت مالی به باشگاه فشار بیاورد. همزمان خبری هم اعلام شد که درویش به بازیکنان گفته اگر نتواند مشکلات را حل کند، نیامده استعفا می دهد و نقل قولی از یک عضو هیات مدیره هم منتشر شد که گفت ظاهرا قبلا همه چیز گل وبلبل بوده و با حضور مدیران جدید مشکلات پیش آمده است!

فرهیختگان

منبع : فرارو