صدرنشینی (آرامیس) گنبدکاووس در لیگ دسته یک بدمینتون کشور

صدرنشینی (آرامیس) گنبدکاووس در لیگ دسته یک بدمینتون کشور

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - با پایان یافتن دور رفت مسابقات لیگ دسته اول بدمینتون کشور، تیم آرامیس گنبدکاووس در صدر جدول مسابقات قرار گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - مسابقات لیگ دسته اول آقایان بدمینتون کشور که به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت متمرکز و در دو دور رفت و برگشت برگزار می شود، در دور رفت گروه A در شهرستان تاریخی و ورزش دوست گنبدکاووس برگزار شد.

در مسابقات این گروه تیم های آرامیس گنبد، پارس صنعت خراسان شمالی، خیام بتن نیشابور و نماینده کرمان حضور داشتند که به میزبانی شهرستان گنبدکاووس در روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن شهید کامرانی به میدان رفتند.

صدرنشینی (آرامیس) گنبدکاووس در لیگ دسته یک بدمینتون کشور

 تیم بدمینتون آرامیس گنبدکاووس با سه برد در این مسابقات در صدر این گروه قرار گرفت و فعلا سودای قهرمانی را در سر می پروراند تا پس از برگزاری دور برگشت این مسابقات در ۲۹بهمن ماه و به میزبانی استان خراسان شمالی آرزوی ورزشکاران این استان برای بازگشت مجدد به لیگ برتر را محقق کنند.

تیم بدمینتون آرامیس گنبدکاووس امسال با استفاده از بازیکنان کاملا بومی و با مربیگری «مجید پیروزی» و سرپرستی «احمد دیرنده» با حمایت و اسپانسری شرکت «آرامیس» در مسابقات شرکت کرده است.

منبع : خبرگزاری ایسنا