ادعای کرگر در برنامه زنده؛ توهین مسی به کارشناس فوتبال + ویدیو
سرویس ورزشی - کارشناس مشهور فوتبال انگلیس از توهین بی سابقه لیونل مسی به خودش پرده برداشت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - شب گذشته در برنامه اسکای اسپورت، جیمی کرگر از تیم منتخب خود در سال 2021 پرده برداشت و جایی برای مسی  و رونالدو انتخاب نکرد. 

او در خط تهاجمی از صلاح، امباپه و لواندوفسکی استفاده کرد و مدعی شد که نه رونالدو و نه مسی جایی در تیم منتخب سال 2021 ندارند. 

ادعای کرگر در برنامه زنده؛ توهین مسی به کارشناس فوتبال + ویدیو

مسی در لیگ فرانسه در 11 بازی تنها یک گل به ثمر رسانده ولی در لیگ قهرمانان اروپا در 5 بازی 5 گل به ثمر رسانده است

کرگر در ادامه البته از یک اتفاق عجیب پرده برداشت و مدعی شد که مسی به واکنشی تند در خصوص اظهاراتش در ماه های قبل ارائه کرده است. 

کارشناس اسکای گفت: من اوایل فصل در برنامه «دوشنبه های اسکای اسپورت» گفتم که رونالدو خرید خوبی برای منچستریونایتد است در حالی که مسی خرید خوبی برای پاری سن ژرمن نیست. پس از این اتفاق ، او در اینستاگرام یک پیام خصوصی برایم فرستاد. من به شما محتوای آن پیام را نخواهم گفت و او مرا «الاغ» یا «آدم نادان» خواند. (با خنده)

وی ادامه داد: البته این بدین معناست که مسی برنامه دوشنبه های اسکای اسپورت را می بیند. او به نظرم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و در من در مقایسه با او یک آدم نادان و ابله هستم ولی او در تیم منتخب قرار نخواهد گرفت. مسی اگر کوپا آمریکا را نیز بدست نمی آورد نمی توانست توپ طلا را بگیرد. به همین دلیل من صلاح را به جای تو انتخاب کردم. 

فیلم زیر را مشاهده کنید:


 

منبع : خبرگزاری فارس