انتخابات فدراسیون اسکیت به دور دوم رسید -  رقابت میان هنرجو و شجیع
سرویس ورزشی - انتخابات فدراسیون اسکیت به دور دوم رسید و باید مجید هنرجو و رضا شجیع با هم رقابت کنند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت امروز شنبه دوم بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح جهت انتخاب رئیس و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است. ریاست این مجمع را محمد پولادگر بر عهده دارد و کیکاووس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک است. در حال حاضر در دور اول رضا شجیع با 24 رای از مجموع ۵۴ آرای ماخوذه و مجید هنرجو با 26 رای بیشترین رای را دارند و به دور دوم رسیدند.  همچنین خیری نیا ۲ رای و فرشتیان ۳ رای داشتند.

فریبا مددی، قدرت جمشیدیان، حسین خیری نیا فیروزجاه، رضا شجیع، محمد عجم خراسانی نقندر، محمود علیزاده، سارا فرشتیان، علیرضا نصیری و مجید هنرجو کاندیدای پست ریاست فدراسیون اسکیت بودند. محمود علیزاده با غیبت در مجمع انصراف خود را اعلام کرد. مددی و جمشیدیان نیز انصراف دادند.

جمشیدیان یکی از کاندیداهای مجمع در زمان سخنرانی خود انصرافش را اعلام کرد و گفت: قطعا اگر شما هم آقای پولادگر جای من بودید انصراف می دادید. یک روز قبل از برگزاری مجمع

اسامی اعلام شده است. حتی ما اجازه دیدن اعضای مجمع را نداشتیم. به همین خاطر و به حمایت از مجید هنرجو انصراف می دهم.

خیری نیا دیگر کاندیدای این فدراسیون بیشتر از وقت ۷ دقیقه خود صحبت کرد که پولاد گر به کاندیداها اخطار داد که وقت خود را مدیریت کنند و گفت: این اولین جایی است که باید مدیریت خود را نشان دهید.

انتخابات این فدراسیون طبق اعلام وزارت ورزش قرار بود ۲۲ دی انجام شود که به دلایل نامشخص به تعویق افتاد. بهمن محمدرضایی پیش از این رئیس فدراسیون اسکیت بود که با پایان ریاستش مددی به عنوان سرپرست انتخاب شد. مددی نیز بعد از ثبت نام استعفا داد و فضلی سرپرست فدراسیون شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین اخبار سرویس ورزشی