اصرار به جدایی یک بازیکن از پرسپولیس

اصرار به جدایی یک بازیکن از پرسپولیس

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - بازیکن گران قیمت پرسپولیس در صورتی که به جدایی رضایت بدهد به لحاظی مالی هم به سود سرخ‌ها خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - یحیی گل محمدی در نیم فصل به دنبال جذب چند بازیکن است تا ضعف های تیمش را برطرف کند، اما از آنجایی که تیم های لیگ برتری برای صدور رضایتنامه رقم های عجیبی را مطرح کرده اند سرمربی سرخ ها بحث معاوضه چند بازیکن تیمش را مطرح کرده است.

طی روز های اخیر خبر های زیادی در خصوص پیشنهاد معاوضه بازیکنان پرسپولیس با برخی از بازیکنان لیگ برتری منتشر شده است، اما نکته جالب توجه ذکر شدن نام رضا اسدی در تمامی این خبر ها است.

هافبک سرخ ها در ابتدای فصل با سرو صدای زیاد به پرسپولیس پیوست، اما هرگز موفق نشد نمایش درخشان خود در سایپا و تراکتور را تکرار کند تا به صورت کامل از تفکرات فنی یحیی گل محمدی بیرون برود.

اینطور که به نظر می رسد سرخ ها در نیم فصل به صورت جدی به دنبال معاوضه رضا اسدی با یکی از گزینه های مد نظر یحیی گل محمدی هستند. بازیکن گران قیمت پرسپولیس در صورتی که به جدایی رضایت بدهد به لحاظی مالی هم به سود سرخ ها خواهد بود.

ابتدای فصل برخی از منابع خبری رقم قرارداد رضا اسدی را بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد برای یک فصل عنوان کردند که رقم ۲۰ میلیارد کمی دور از ذهن به نظر می رسد. اما اگر همان مبلغ ۱۰ میلیارد را هم در نظر بگیریم سرخ ها با رقم ۵ میلیاردی که باید برای نیم فصل دوم به اسدی پرداخت کنند می توانند پول رضایت نامه دو بازیکن لیگ برتری را پرداخت کنند.

خبرورزشی

منبع : فرارو

آخرین اخبار سرویس ورزشی