مبینی: مشکلات فشنگ از قبل بوده - آماده برگزار شدن انتخابات هستیم
سرویس ورزشی - سرپرست فدراسیون تیراندازی گفت: زمان انتخابات هنوز اعلام نشده اما ما مجری هستیم و آمادگی برگزاری انتخابات را داریم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - مهدی مبینی درباره وضعیت ملی پوشان برای حضور در رویدادهای پیش رو، عنوان کرد: در آستانه انتخابات فدراسیون هستیم و همه مشکلات را نمی توان در 2 یا 3 ماه حل کرد. مشکلات فشنگ از قبل وجود داشته و تمام تلاش ما این است برنامه ریزی کنیم تا کمبود فشنگ برای مسابقات بین المللی کمتر شود. با حضور در مسابقات بین المللی ورزشکار هم می تواند اسلحه خود را به روز کند و هم ما می توانیم فشنگ تهیه کنیم. فعلا راه جایگزین همین است.

سرپرست فدراسیون تیراندازی ادامه داد: با توجه به اینکه براساس قانون اهداف و اختیارات وزارت ورزش، فدراسیون تیراندازی به صورت ویژه دیده شده است. تفاهمنامه ای با وزارت دفاع ایجاد شده که این دستورالعمل باید پیگیری شود. در این تفاهمنامه نیازهای سلاح و مهمات دیده شده و امیدواریم در آینده ای نزدیک اجرایی شود.

مبینی درباره اینکه بعد از المپیک استقبال از تیراندازی زیاد شد اما با هزینه های زیادی که این رشته دارد خانواده ها نمی توانند حمایت کنند، خاطرنشان کرد: تیراندازی رشته هزینه بری است. پروسه طولانی مدتی که که باید سلاح تهیه شود اما این سلاح بسیار گران است. در آینده با برنامه ریزی که رئیس فدراسیون خواهد داشت این خلاء را پر می کند.

وی درباره اینکه انتخابات چه زمانی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: هنوز اعلام نکرده اند. ما آماده هستیم و کارها را طبق برنامه انجام می دهیم. بحث تیم های ملی و مسابقات هم پیگیری می شود و تلاش می کنیم خلائی ایجاد نشود و تیم های ملی آسیب نبینند.

سرپرست فدراسیون درباره اینکه آیا ممکن است دوباره ثبت نام از نامزدها انجام شود، گفت: فکر نمی کنم. هدف ما این است انتخابات برگزار شود. ما مجری هستیم و آمادگی برگزاری انتخابات را داریم.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه تا اسفند انتخابات برگزار می شود یا خیر، اظهار داشت: از وزارت ورزش بپرسید.

منبع : خبرگزاری فارس