مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس هم پرید

مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس هم پرید

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مهاجم برزیلی فولاد تلاش زیادی کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - پرسپولیس در نیم فصل به فکر تقویت تیم است و از این رو خریدن یک یا ۲ مهاجم را در دستور کار قرار داده است. یکی از بازیکنانی که شایعه شده بود قرار است همین روز ها به پرسپولیس اضافه شود، لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی فولاد است. حتی عنوان شده که پرسپولیس نامه نگاری با باشگاه فولاد در این زمینه داشته است.

لوسیانو پریرا ۳۸ ساله در شرایطی این روز ها تبدیل به گزینه پرسپولیس شده که ابتدای فصل در فهرست خرید فرهاد مجیدی قرار گرفته بود، ولی همانطور که این بازیکن برزیلی به استقلال نرفت به نظر می رسد به پرسپولیس هم نخواهد رفت. این موردی است که می توان از بین صحبت های جواد نکونام، سرمربی فولاد به آن پی برد.

نکونام در واکنش به پیشنهاد پرسپولیس برای جذب شیمبا (لقب پریرا) می گوید: «کل تیم ما بازیکن ندارد که بخواهیم بدهیم. شمیبا را اگر بیرون بگذاریم چه کسی را بازی بدهیم؟ ۲ سال است که بازیکن جذب نکرده ایم و تیم های دیگر اگر بازیکن نگیرند و گران قیمت هم نباشد، صدایشان درمی آید. می خواهیم که تیم های دیگر به ما کمک کنند، چون نماینده فوتبال ایران در آسیا هستیم و اگر خدایی ناکرده نتیجه نگیریم به ضرر فوتبال ایران و سهمیه آن در سال آینده می شود.»

منبع : فرارو