تیمهای راه یافته به نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته مشخص شدند

تیمهای راه یافته به نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته مشخص شدند

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم های دانشگاه آزاد، پاس ناجا، آوای رزم و رعد پدافند هوایی ارتش به دیدار نیمه نهایی سوپر لیگ‌ کاراته آقایان راه یافتند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - دور برگشت شانزدهمین دوره رقابت های سوپر لیگ کاراته آقایان جام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز در سالن افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد و دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تیم اول و رعد پدافند هوایی ارتش به عنوان تیم دوم از گروه ۱، پاس ناجا به عنوان تیم اول و آوای رزم WMMF به عنوان تیم دوم از گروه ۲ به دیدار نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته آقایان راه یافتند.

مسابقات نیمه نهایی فردا سه شنبه ۵ بهمن ماه از ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد و برنامه مسابقات روز پایانی به شرح زیر است:

*دانشگاه آزاد اسلامی - آوای رزم WMMF
* پاس ناجا - رعد پدافند هوایی ارتش 

مسابقه فینال شانزدهمین دوره سوپر لیگ کاراته ایران از ساعت ۱۷:۰۰ آغاز می شود که این دیدار از طریق شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش خواهد شد. 

همچنین دیدارهای نیمه نهایی نیز از طریق اینستاگرام فدراسیون کاراته به صورت زنده پخش می شود.

جدول رده بندی مسابقات به شرح زیر است:
گروه ۱:
۱. دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۸ امتیاز تیمی
۲. رعد پدافند هوایی ارتش با ۱۲ امتیاز تیمی
۳. مارون کهگیلویه و بویر احمد با ۳ امتیاز تیمی و ۲۸ امتیاز انفرادی
۴. هیات کاراته شهرستان کلات با ۳ امتیاز تیمی و ۲۲ امتیاز انفرادی

گروه ۲: 
۱. پاس ناجا با ۱۸ امتیاز تیمی
۲. آوای رزم wmmf با ۱۲ امتیاز تیمی 
۳. گوجوریو سی واکای با ۶ امتیاز تیمی
۴. آکادمی مهاجرین قم با صفر امتیاز تیمی

نتایج مرحله برگشت این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

*دور اول مسابقات
گروه ۱:
دانشگاه آزاد اسلامی ۲۹ - مارون کهگیلویه و بویر احمد ۰
رعد پدافند هوایی ارتش ۲۹ - هیات کاراته شهرستان کلات ۰
گروه ۲: 
پاس ناجا ۲۳ - گوجوریو سی واکای  ۶
 آوای رزم WMMFء ۲۶ - آکادمی مهاجرین قم ۳   

*دور دوم مسابقات
گروه ۱: 
دانشگاه آزاد اسلامی ۲۹ - هیات کاراته شهرستان کلات  ۰
مارون کهگیلویه و بویراحمد ۱ - رعد پدافند هوایی ارتش  ۲۷
گروه ۲: 
پاس ناجا ۲۹ - آکادمی مهاجرین قم  ۰
گوجوریو سی واکای ۳ - آوای رزم WMMF  ء ۲۶

*دور سوم مسابقات
گروه ۱: 
هیات کاراته شهرستان کلات ۲۱ - مارون کهگیلویه و بویراحمد  ۳
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۸ - رعد پدافند هوایی ارتش  ۱۰ 
گروه ۲:
آکادمی مهاجرین قم ۱۲ - گوجوریو سی واکای ۱۲ (برنده در مجموع امتیاز شماری)  
پاس ناجا ۱۵ - آوای رزم WMMF  ء ۱۴

منبع : خبرگزاری ایسنا