کنایه دروازه بان تیم ملی هندبال به منتقدان -  سیاوشی: یکدل و هم قسم شده بودیم
سرویس ورزشی - دروازه‌بان تیم ملی هندبال کشورمان گفت: از کسانی هم که پشت‌ ما نبودند هم تشکر می‌کنم زیرا باعث شدند ما غیرتمان جریحه‌دار شود و این اتفاق قشنگ رخ دهد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از عربستان، محمد سیاوشی پس از کسب پیروزی تیم ملی هندبال ایران مقابل کویت و راهیابی به مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: واقعا بازی خوبی بود و با خوش شانسی کویتی ها همراه بود، زیرا توپ های آن ها بعد از برخورد با سر و دست بازیکنان ما وارد دروازه ما می شد و حتی بیرون نمی رفت!

وی افزود: کویتی ها خیلی خوش شانس بودند اما خدا را شکر در لحظه آخر بازی  توانستیم پیروز بشویم و ما مزد زحماتمان را گرفتیم. همه تیم از ته دل خوشحالیم و حس ما وصف شدنی نیست. بالاخره اتفاقی که باید رخ می داد، اتفاق افتاد. قبل از اعزام هم همه یکدل و هم قسم شدیم که باید بشود و شد.

دروازه بان تیم ملی ایران با اشاره به تلاش های دیگر ملی پوشان خاطر نشان کرد: خدا را شاکرم، بچه ها واقعا از جان و دل زحمت کشیدند. دعاهای خیر بسیاری از هموطنانمان هم پشت سر ما بود. حتی از کسانی هم که پشت ما نبودند هم تشکر می کنم زیرا باعث شدند ما غیرتمان جریحه دار شود و این اتفاق قشنگ بیفتد.

سیاوشی خاطرنشان کرد: مطمئنم که دعای مردم و کمک های افراد زیادی در این پیروزی نقش داشت و باید به طور جدی از همه آنها تشکر کنیم. افراد حاضر در بخش های مختلف فدراسیون برای ما زحمت کشیدند و این جواب زحمت های آن ها بود.

منبع : خبرگزاری فارس