حاشیه های دیدار ایران و عراق پیش از شروع بازی

حاشیه های دیدار ایران و عراق پیش از شروع بازی

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران حدود یک ساعت پیش از دیدار مقابل تیم‌ملی فوتبال عراق در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: مسابقه مهمی در پیش داریم و با شرایط پیچیده‌ای در این دیدار حاضر شده‌ایم اما هم اکنون کاملا آماده هستیم و این دیدار می‌تواند حکم صعود ما را به جام جهانی قطر امضا کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - هر چند تا یک ساعت مانده به شروع تقابل تیم های ملی فوتبال ایران و عراق تنها حدود ۱۰۰۰ نفر به ورزشگاه آزادی آمده بودند اما با نزدیک شدن به زمان آغاز مسابقه، صندلی های اختصاص یافته به تماشاگران پر شد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که با توجه به شرایط آب وهوایی امروز تهران تا حدود یک ساعت قبل از شروع مسابقه حدود ۱۰۰۰ نفر از ظرفیت ۱۰ هزار نفری اختصاص یافته به تماشاگران در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند و با نزدیک شدن به شروع این دیدار رفته رفته به تعداد تماشاگران اضافه شد.

امضای حکم صعود به جام جهانی در تهران

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حدود یک ساعت پیش از دیدار مقابل تیم ملی فوتبال عراق در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: مسابقه مهمی در پیش داریم و با شرایط پیچیده ای در این دیدار حاضر شده ایم اما هم اکنون کاملا آماده هستیم و این دیدار می تواند حکم صعود ما را به جام جهانی قطر امضا کند.

مشکل بزرگ عراق قبل از بازی با ایران

پتروویچ، مربی مونته نگرویی تیم ملی فوتبال عراق نیز قبل از دیدار مقابل ایران، عنوان کرد: متاسقانه با مشکل کرونا روبرو هستیم و هفت بازیکن خود را از دست داده ایم اما باید مثبت اندیش باشیم و بدانیم که با تیم خوب ایران رقابت خواهیم کرد.

حدود ۲۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه نیز ترکیب تیم های ملی ایران و عراق در ورزشگاه آزادی قرائت شد.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران و عراق

تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار با ترکیب امیر عابدزاده، شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان، امید نورافکن، صادق محرمی، سعید عزت اللهی، وحید امیری، علی قلی زاده، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش (کاپیتان) و مهدی طارمی و تیم ملی عراق با ترکیب فهد طالب، احمد ابراهیم، میثم جبار، حسن رائد، فرانس بطرس، سعد عبدالامیر، محمد علی عبود، امیر العماری، بشار رسن، احمد فرحان و ایمن حسین به میدان رفتند.

عقاب و بچه عقاب در آزادی

احمدرضا عابدزاده همزمان با حضور پسرش در درون دروازه تیم ملی، در ورزشگاه آزادی حاضر شد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

موسیقی های شادی قبل از دیدار ایران و عراق در ورزشگاه پخش شده و هواداران هم در این فضای شاد مشغول حمایت از تیم ملی هستند.

شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال و سردار سعید محمد، رییس مناطق آزاد هم وارد ورزشگاه آزادی شدند.

هواداران احمدرضا عابدزاده را بارها با شعارهای خود حمایت کردند.

تصویری بزرگ از مهرداد میناوند، پیشکسوت فقید فوتبال ایران در سالگرد درگذشت او در دستان هواداران تیم ملی قرار دارد.

منبع : فرارو