عزت اللهی: از بازگشت مردم به ورزشگاه خوشحالیم -  سال سختی را پشت سر گذاشتیم
سرویس ورزشی - هافبک دفاعی تیم‌ملی فوتبال ایران می‌گوید این تیم سال سختی را پشت سر گذاشته است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از ایسنا - سعید عزت اللهی پس از برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی فوتبال عراق و صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: به مردم ایران تبریک می گویم و از همه تشکر می کنم، چه آن هایی که به ورزشگاه آمدند و چه آن هایی که بیرون از ورزشگاه تیم ملی را حمایت کردند.

وی ادامه داد: انرژی تیم ملی فوتبال ایران در این دیدار چند برابر شد و از مردم تشکر می کنیم که با وجود سختی کرونا به ورزشگاه آزادی آمدند و از آن ها درخواست می کنیم که در خیابان مراقب سلامت خود باشند.

هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران با ابراز امیدواری نسبت به اینکه ورزشگاه آزادی به زودی پر از تماشاگر شود، عنوان کرد: یک سال سخت را پشت سر گذاشتیم و با تلاش و جنگیدن بازیکنان در طول این دوره زمانی توانستیم ثمره شیرین آن را تجربه کنیم.

عزت اللهی افزود: مردم خوشحال هستند و از این بابت خدا را شکر می کنیم و از بازگشت آن ها به ورزشگاه آزادی و صعود به جام جهانی در کنار آن ها خوشحال هستیم.

وی در رابطه با اینکه آیا شاهد صعود تیم ملی فوتبال ایران به مرحله حذفی جام جهانی قطر خواهیم بود؟ گفت: امیدواریم سخت افزارها و نرم افزارهای لازم برای این کار در اختیار تیم ملی فوتبال ایران قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا