هاشمیان: با برنامه ریزی خوب می توانیم در جام جهانی نتیجه بگیریم -  باید به فدراسیون و تیم ملی کمک شود
سرویس ورزشی - مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: نسل خیلی خوبی داریم و با برنامه ریزی خوب می‌توانیم در جام جهانی قطعا نتیجه بگیریم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - وحید هاشمیان پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2022 قطر پس از دوره سختی که تیم ملی در مرحله مقدماتی به ویژه در رقابت های بحرین پشت سر گذاشت، اظهار داشت: در دور مقدماتی پس از اینکه دو بازی را شکست خوردیم، برخلاف اینکه تیم ملی پتانسیل بسیار بالایی داشت و سپس میزبانی را از ما گرفتند، در وضعیت آب و هوایی بسیار گرم بحرین کارمان سخت شد. با این وجود همه ثابت کردیم وقتی با هم متحد باشیم، می توان کارهای بزرگی انجام داد. شاید آغاز صعود ما از همان مسابقات بحرین انجام شد.

وی افزود: وقتی از آن مرحله سخت با این اتحاد عبور کردیم، در این مرحله هم می توانیم صعود کنیم. کار حریفان گره خورده اما صعود تیم ما قطعی شده است.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص حضور در جام جهانی عنوان کرد: باید با برنامه ریزی خوبی در جام جهانی پیش برویم. نسل خیلی خوبی داریم و با پشتوانه ای که هست، قطعا نتیجه می گیریم، اما شرایط فدراسیون به دلیل بدهی ها و پول های توقیف شده خوب نیست و روزهای سختی داریم. درخواستم این است که به فدراسیون و تیم ملی کمک شود تا بتوانیم یادگاری خوبی برای نسل بعدی به جا بگذاریم و آنها بتوانند این راه را ادامه بدهند.

هاشمیان در مورد تیم ملی عراق اظهار داشت: در سه چهار بازی اخیری که با این تیم انجام دادیم، عراق یکی از بازی ها را به نمایش گذاشت. شاید به دلیل اینکه سرمربی آنها سیستم مناسبی را در نظر گرفته بود. دلیل دیگر هم می تواند این باشد که آنها با برد مقابل ما می توانستند تیم سوم گروه شوند. تا وقتی گل نخورده بودند بازی پایاپای داشتیم، با اینکه ما شانس های بهتری داشتیم، اما در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و تیم برتر بودیم، با این حال عراق بازی خوبی را امروز مقابل ما انجام داد.

منبع : خبرگزاری فارس