جهانبخش: صعود به جام جهانی عادی دیده می شود چون محکم و باقدرت بود -  بچه ها و کادر فنی کار بزرگی کردند
سرویس ورزشی - هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: بچه‌ها و کادر فنی کار بزرگی کردند و امیدوارم حمایت‌ها بیشتر شود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - علیرضا جهانبخش پس از پیروزی تیم ملی مقابل عراق در خصوص اینکه در صعود به جام جهانی، تیم ملی هت تریک کرده، اظهار داشت: خدا را صد هزار مرتبه شکر، فکر می کنم این مقتدرانه ترین صعود ما به جام  جهانی بود. در دوره های قبل هم فوق العاده خوب کار کردیم ولی این دوره شرایط خیلی سخت تر بود. فشار روی تیم خیلی بیشتر بود. بازیکنان جدید به تیم اضافه شدند، ولی توانستیم به این مهم برسیم.

وی افزود: صعود به جام جهانی اتفاق خیلی بزرگی است. از همه مهم تر شادی مردم و همچنین حضور بانوان در استادیوم بود. این مسأله داستان را خیلی قشنگ تر کرد. امیدوارم بتوانیم در جام جهانی حضور قدرتمندی داشته باشیم.

کاپیتان تیم ملی در خصوص اینکه آیا زیرساخت حضور بانوان در ورزشگاه ها وجود دارد، گفت: امروز فوق العاده خوب بود، فکر می کنم برای همه بعد از مدت ها، حضور هواداران اتفاق تازه بود. از همه مهم تر همان طور که گفتم حضور بانوان بود، قطعا ما به عنوان بازیکن دوست داریم مادران، خواهران و همسران بچه ها در استادیوم حضور داشته باشند و این دلگرمی را ما از نزدیک حس کنیم. خدا را شاکرم که امروز در این اتفاق خیلی مهم حضور داشتم و این شیرینی صعود را برای ما خیلی بیشتر کرد.

جهانبخش در مورد حمایت از تیم ملی برای حضور در جام جهانی عنوان کرد: وظیفه ما به عنوان ورزشکار این است که از شرایطی که برایمان فراهم می شود به نحو احسن استفاده کنیم. باید بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و این یک وظیفه برای ما است. این بچه ها قطعا نیاز به حمایت بیشتری دارند، جام جهانی خیلی سخت تر خواهد بود، رفتن ما به جام جهانی خیلی عادی جلوه داده می شود، چون محکم و با قدرت صعود کردیم ولی بچه ها و کادر فنی کار بزرگی کردند. امیدوارم حمایت ها بیشتر شود، چون جام جهانی زمین خیلی بزرگ تری است. شرایط خیلی سخت تری دارد و امیدوارم بتوانیم با قدرت در این مسابقات شرکت کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی