عزت اللهی: مسیر تیم ملی تازه آغاز شده -  برای سرگروهی نباید بگوییم بازی های بعدی تشریفاتی است
سرویس ورزشی - مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: افتخار می‌کنیم که سومین بار متوالی به جام جهانی می‌رویم اما مسیر ما تازه شروع شده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس -   سعید عزت اللهی درباره برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و قطعی شدن صعود این تیم به جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: خدا را شکر می کنم مردمی که امروز در این سرما به ورزشگاه آمدند و کنار ما بودند، قلب شان پس از مدت ها شاد شد. این برای ما همه چیز است و افتخار می کنیم که سومین بار متوالی به جام جهانی می رویم اما مسیر ما تازه شروع شده است. 

وی افزود: از همین امروز باید به فکر سخت افزارها و چیزهایی باشیم که باید برای آماده سازی تیم ملی فراهم شود تا بتوانیم در جام جهانی هم شگفتی ساز باشیم و دل مردم را بار دیگر شاد کنیم. 

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درخصوص اینکه با توجه به تشریفاتی شدن دیدارهای بعدی آیا می توان از سایر بازیکنانی که کمتر بازی کرد ه اند هم در ترکیب این تیم استفاده کرد، گفت: این موضوع مربوط به تصمیم گیری کادرفنی است و در حیطه من نیست اما قطعا تک تک مسابقات برای ما مهم است زیرا برای سیدبندی جام جهانی نیاز داریم به عنوان سرگروه به مرحله بعدی برویم. فکر نمی کنم شرایط به شکلی باشد که بتوانیم این بازی ها را تشریفاتی تلقی کنیم. قطعا با تمام وجود به زمین می رویم و باید امارات را هم در ورزشگاه خانگی خودمان شکست بدهیم.

عزت اللهی درمورد حضور بانوان در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: قطعا از این  موضوع خیلی خوشحال هستم. از مسئولانی که این بستر را فراهم کردند تشکر می کنم و امیدوارم این حضور در بازی های بعدی تیم ملی و دیدارهای لیگ هم تداوم داشته باشد. قطعا خانواده، مادران و خواهران ما هم امروز به ورزشگاه آمده بودند و امیدوارم بستر فراهم باشد تا بانوان هم مثل همیشه لذت ببرند.

منبع : خبرگزاری فارس