خورشیدی: مسئولان برای تدارک خوب تیم ملی کمک کنند -  هاشمیان طبق هماهنگی با اسکوچیچ غیبت کرد
سرویس ورزشی - سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از همه مسئولان می‌خواهم کمک کنند تا تیم ملی با امکانات و پشتیبانی خوب راهی جام جهانی شود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - مجتبی خورشیدی پس از برتری یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل عراق و قطعی شدن صعود به جام جهانی برای سومین دوره متوالی اظهار داشت: ابتدا از همه رسانه ها که در سرما و گرما زحمت کشیدند تشکر صمیمانه ای دارم. این صعود کمترین کاری بود که می توانستیم برای مردم انجام بدهیم. مردم ایران به دلیل تحریم ها واقعا تحت فشار بودند و امیدوارم توانسته باشیم خنده را بر روی لب های آنها بیاوریم.

وی در مورد شرایطی که از روز گذشته برای وحید هاشمیان به وجود آمد و وی مدتی در تمرینات تیم ملی شرکت نکرد، گفت: بحث خاصی نبود، کریم باقری هم در سه روز ابتدایی اردوی تیم ملی در تمرین شرکت نکرد، آیا وی هم مشکلی داشت؟ باقری به دلیل تست کرونایش مدتی در تمرین حاضر نشد، وحید هاشمیان هم طبق هماهنگی با کادر فنی یک روز سر تمرین نبود.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه کرد: هاشمیان جزو زحمت کشان تیم ملی است. شاهد بودیم هر روز از ساعت 8 صبح تا 7-6 بعدازظهر به مرکز تیم ملی می آید و کار می کند. وحید خیلی به تیم ملی و کشورش تعصب و عرق دارد. از او ممنون هستیم.

خورشیدی در مورد اینکه آیا غیبت سردار آزمون مقابل امارات قطعی شده است، توضیح داد: شب گذشته مدیرعامل باشگاه زنیت تست مثبت کرونای آزمون را برای ما فرستاد و در این حالت کاری نمی توانیم انجام بدهیم.

وی در خصوص اینکه آیا احسان حاج صفی و مجید حسینی برای بازی با امارات به اردوی تیم ملی می آیند گفت: اگر تست آنها منفی باشد می توانیم در خدمتشان باشیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد حضور معاون اول رئیس جمهور در رختکن این تیم پس از بازی با عراق و قول وی برای پرداخت پاداش به ملی پوشان گفت: مخبر و صالحی امیری به رختکن آمدند، از همگی آنها ممنون هستیم و امیدواریم همه مسئولان کمک کنند تا در آینده برای تدارک خوبی برای آماده سازی ملی پوشان داشته باشیم تا بتوانیم از گرو ه مان صعود کنیم. اول راه هستیم، ملت ایران هم دوست دارند تیم ملی برای اولین بار از گروهش صعود کند، اما تمام این مسائل در گرو برگزاری اردوهای تدارکاتی و پشتیبانی خوب است. باید با تیم های بزرگ بازی کرده و کمپ های خوبی داشته باشیم. امیدوارم تمام مسئولان برای رقم خوردن این موضوع کمک کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی