پیام تبریک رئیس جمهور و رئیس مجلس در پی موفقیت های کاروان ایران در المپیک ناشنوایان
سرویس ورزشی - روسای جمهور و مجلس در پیام‌هایی موفقیت‌های کاروان ایران در المپیک ناشنوایان را تبریک گفتند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - آقای رئیسی در پیام تبریک خود آورده است: این پیروزی و صعود چهار پله ای در جدول مدال ها، جلوه دیگری از اراده و توانمندی جوانان عزیز ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب ۴۰ مدال رنگارنگ و رتبه سوم کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات المپیک ناشنوایان مایه شادی و افتخار ملت ایران به ویژه علاقه مندان به ورزش شد. این پیروزی و صعود چهار پله ای در جدول مدال ها، جلوه دیگری از اراده و توانمندی جوانان عزیز ایران اسلامی را به نمایش گذاشت. اینجانب این موفقیت ارزشمند را به ملت شریف ایران تبریک می گویم و از یکایک ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران ورزش ناشنوایان صمیمانه قدردانی می کنم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

 

همچنین محمدباقر قالیباف ­رئیس مجلس شورای اسلامی نیز موفقیت های کاروان ایران در المپیک ناشنوایان برزیل را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان غیور کشورمان در قالب کاروان ورزشی بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک ناشنوایان، با اتکال به خداوند بار دیگر جلوه های درخشانی از عزت و توانمندی در عرصه رقابت های جهانی را به نمایش گذاشتند و دل مردم را شاد و خرسند کردند.

این عزیزان با دستیابی به مقام سوم و ارتقاء جایگاه جهانی و کسب چندین مدال رنگارنگ در رشته های مختلف، ثابت کردند که جوانان این ملت همواره شایستگی نقش آفرینی در تمامی عرصه ها را دارند و هیچ عاملی یا محدودیتی نمی تواند مانع کسب افتخار آنان شود.

ضمن تبریک به ملت بزرگوار ایران، ورزشکاران، مربیان، کادر فنی و سرپرستان کاروان ورزشی ناشنوایان، امیدوارم همواره شاهد موفقیت و سربلندی جوانان عزیزمان در میادین جهانی و بین المللی باشیم.

محمدباقر قالیباف
رییس مجلس شورای اسلامی

منبع : خبرگزاری فارس