بمب خبری امباپه در مراسم بهترین ها - زمان اعلام ماندن یا رفتن به رئال مشخص شد
سرویس ورزشی - ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن بعد از کسب جایزه بهترین بازیکن سال فرانسه از زمان اعلام تیم آینده اش خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - سازمان لیگ برتر فوتبال فرانسه امروز کیلیان امباپه را به عنوان بهترین بازیکن فصل 2021-2022 این لیگ انتخاب کرد.

سفر نکردن امباپه به قطر به خاطر حضور در مراسم بهترین های سال فوتبال فرانسه در یک هفته گذشته جنجال های زیادی به پا شد.

بسیاری از نشریات اسپانیا دلیل نرفتن امباپه به قطر همراه پاری سن ژرمن را بمب خبری انتقال این بازیکن در حاشیه مراسم بهتری نها به رئال دانستند.

امباپه بعد از انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن سال فرانسه، گفت: خوشحالم به همراه شما هستم. اینجا بسیاری از بازیکنان در این فصل خوش درخشیدند و من خوشحالم که در کنار این بازیکنان هستم. از باشگاه، همبازی هایم و سرمربی به خاطر اینکه به من فرصت درخشش دادند تا در نهایت برنده این جایزه شوم، تقدیر و تشکر می کنم.

بمب خبری امباپه در مراسم بهترین ها - زمان اعلام ماندن یا رفتن به رئال مشخص شد

وی افزود: ما به عنوان یک تیم خوب در فصل گذشته کار کردیم و در نهایت قهرمان شدیم. به ثمر رساندن 200 گل به همراه پاری سن ژرمن امری قابل توصیف نیست. خوشحالم که جزئی از تاریخ بزرگ باشگاه پاری سن ژرمن شدم.

ستاره فرانسوی درباره آینده اش این طور گفت: من در 3 سال گذشته در یکی از این مراسم ها درباره آینده ام صحبت کردم که باعث جنجال شد. می دانم آن کار اشتباه بود و دیگر هیچگاه چنین اشتباهی مرتکب نمی شویم.

امباپه درباره زمان تعیین تکلیف آینده اش، گفت: خیلی زود درباره تصمیم آینده ام شما را در جریان می گذارم. همه چیز تمام شده و تصمیم خود درباره آینده ام را قبل از اردوی پیش روی تیم ملی فرانسه اعلام می کنم.

منبع : خبرگزاری فارس