والیبال باشگاه های آسیا - معروف: وادی در نسل بعدی تیم ملی تاثیرگذار است
سرویس ورزشی - کاپیتان تیم والیبال پیکان گفت: وادی تجربه خوبی از حضور در تیم ملی دارد و فکر می‌کنم جز کسانی است که در نسل بعدی تیم ملی تاثیرگذار خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - سعید معروف در نشست خبری پس از بازی پیکان و ناخون راتچاسیما اظهار کرد: امروز تیم پیکان با ترکیبی که یک سال تمام در باشگاه زحمت کشیده بودند بازی کرد. با زحمات آن ها بود که تیم پیکان به این تورنمنت راه یافت. تیم تایلند در ست دوم بهتر بازی کرد اما در ست سوم و چهارم بازی تحت کنترل بازیکنان ما بود. با این برد آماده بازی های حذفی می شویم.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص این که با توجه به خداحافظی از تیم ملی آیا بازیکن هم پستی او از دیدش جایگزین خوبی است، گفت: خداروشکر  محمدطاهر وادی چند سالی است که در اکثر اردوهای تیم ملی در کنار بازیکنان بوده و تجربه خوبی از حضور در تیم ملی دارد. فکر می کنم جز کسانی است که در نسل بعدی تیم ملی تاثیرگذار خواهد بود. از بازیکنان منظم و زحمت کش والیبال است و با توجه به تغییر نسلی که اتفاق افتاده تجربه اش می تواند به تیم ملی کمک کند.

تیم والیبال پیکان تهران با شکست نماینده تایلند به سومین برد متوالی خود در مرحله گروهی جام بیست ودوم باشگاه های آسیا دست یافت و به عنوان صدرنشین گروه نخست این رقابت ها راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

منبع : خبرگزاری فارس