بازنده دونبش ناکامی پرسپولیس  -  حسرت جالب ستاره محبوب سرخ ها

بازنده دونبش ناکامی پرسپولیس - حسرت جالب ستاره محبوب سرخ ها

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - ناکامی تیم پرسپولیس در رسیدن به قهرمانی معادلات یک بازیکن این تیم را بهم ریخت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - پرسپولیس در تکرار عنوان قهرمانی ناکام بوده و طبیعی است که این شکست متوجه همه اعضای باشگاه باشد. با این حال برای بعضی ها، ناکامی مورد نظر دونبش و موکد بوده است. از آن جمله باید به رامین رضاییان اشاره کرد؛ مدافع راست سرشناسی که بین ۲ نیم فصل ضمن فسخ قراردادش با الدوحیل قطر به پرسپولیس پیوست تا شریک شادی های بهترین نسل این تیم باشد، اما حضورش با قهرمانی زودرس رقیب سنتی همراه شد!  

رامین رضاییان یک طلسم عجیب در پرسپولیس دارد که گویا قسمت نیست بشکند. با اینکه در ذهن بسیاری از هواداران، او به عنوان یکی از عناصر دیرپا و کلیدی سرخپوشان جاافتاده، اما حقیقت آن است که رضاییان حتی یک عکس هم با انبوه جام های دروشده در این سالیان نداشته است. بهترین دوران رامین در پرسپولیس، مقارن با بهترین فصل پرسپولیس برانکو بود؛ لیگ پانزدهم که این تیم با وجود همه شایستگی هایش موفق به کسب عنوان قهرمانی نشد. ابتدای لیگ شانزدهم رضاییان آن داستان غریب کوچ به ترکیه را پیش آورد و حسابی به باشگاه ضرر زد، مخصوصا که مهدی طارمی را هم با خودش برده بود. او بعد از چند هفته برگشت، برانکو پس از مدت ها با اکراه بازی اش داد و پس از نخستین خطا، دوباره عذرش را خواست. مربی کروات حتی اجازه نداد رضاییان در جشن قهرمانی سرخ ها حاضر شود. حالا هم که بازگشت رضاییان با قطع نوار قهرمانی های سرخپوشان همراه شده است.

دیگر هدف رضاییان از بازگشت به پرسپولیس اما تحت تأثیر قراردادن دراگان اسکوچیچ و آزمودن بختش برای بازگشت به تیم ملی در سال جام جهانی بود. اینکه رامین در این مدت خوب بازی کرده یا نه، یک بحث دیگر است. خیلی ها عقیده دارند او در فاز هجومی بازیکن مؤثری بود و سانترهای خطرناک و پاس گل های خوبش هم این مسئله را تأیید می کند، اما مشکلات دفاعی او پابرجا باقی مانده؛ همان نکته ای که اسکوچیچ هم قبلا گفته بود. هر چه هست با این سطح کیفی و مخصوصا با توجه به اینکه پرسپولیس هم قهرمان نشده، بعید است فشاری روی مربی کروات برای بازگرداندن این بازیکن به تیم ملی وجود داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

منبع : همشهری آنلاین