جزئیات جشن قهرمانی استقلال در ورزشگاه آزادی

جزئیات جشن قهرمانی استقلال در ورزشگاه آزادی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مدیر روابط عمومی سازمان لیگ توضیحاتی را پیرامون جشن قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ بیست و یکم ارائه کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - تیم فوتبال استقلال با کسب پیروزی مقابل فولاد خوزستان توانست قهرمانی خود در لیگ بیست و یکم را در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل قطعی کند، با این حال گمانه زنی ها پیرامون جشن قهرمانی آبی ها مطرح بود و مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در این زمینه شفاف سازی کرد.

حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ درباره زمان جشن قهرمانی استقلال توضیح داد: در هفته پایانی و بعد از بازی استقلال-نفت مسجدسلیمان جشن قهرمانی لیگ بیست و یکم برگزار خواهد شد؛ مدال های قهرمانی در تراز جهانی است و نشان خلیج فارس روی آن ها نقش بسته است.

بهمنی درباره این که آیا مدال قهرمانی به مرادمند و یزدانی هم اهدا می شود، گفت: فقط به بازیکنانی که کارت بازی دارند مدال می دهیم و در حال حاضر نام حسین مرادمند و سیاوش یزدانی در فهرست باشگاه استقلال حضور ندارد.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به این که آیا استقلال با توجه به شکست ناپذیری اش صاحب جام طلایی خواهد شد، پاسخ داد: خبری از جام طلایی برای استقلال در صورت حفط رکورد شکست ناپذیری نیست؛ رکورد شکست ناپذیری استقلال هم حفظ شود، شکل و رنگ جام تغییری نمی کند.

ورزش سه

منبع : فرارو