تحسین کرار از استقلال و تراکتور تا ازدواج با بانوی ایرانی و اشتباه بزرگ کی روش
سرویس ورزشی - ستاره سابق استقلال در مصاحبه تلویزیونی درباره اشتباه بزرگ کی روش صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - کرار جاسم بازیکن عراقی سابق استقلال، تراکتور و صنعت نفت آبادان در مصاحبه تلویزیونی با برنامه «کووره» عراق اظهاراتی جنجالی درباره فوتبال ایران کرد.

ستاره عراقی در بخشی از صحبت هایش درباره فوتبال ایران، گفت: به دلیل اینکه لیگ ایران سطح بالایی دارد و هوادارانش زیاد است برای مدت 13 سال در این لیگ بازی کردم. به نظرم لیگ های ایران و عربستان بهترین لیگ های منطقه خلیج هستند.

وی درباره پیشنهاد جدید باشگاه ایرانی، گفت: پیشنهادهایی را از باشگاه های ایران دارم. در حال بررسی این پیشنهادها هستم و بهترین گزینه را برای فصل آینده انتخاب خواهم کرد.

تحسین کرار از استقلال و تراکتور تا ازدواج با بانوی ایرانی و اشتباه بزرگ کی روش

کرار در ادامه یک ادعای جنجالی کرد و گفت: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در زمان حضور او در استقلال در بازی با تراکتور در ورزشگاه حضور داشت. این مربی پرتغالی بعد از عملکرد خوبم در ترکیب استقلال به مسئولان فدراسیون گفته بود که من را به تیم ملی دعوت کند ولی مقامات ایرانی به او اعلام کردند که من یک بازیکن عراقی هستم.

بازیکن سابق تیم ملی عراق در ادامه به اصرار مجری شبکه تلویزیونی عراق به فارسی پاسخ سوال اینکه کدام تیم ها در ایران بهترین هستند را این طور داد: من در دو باشگاه بزرگ ایران یعنی استقلال و تراکتور بازی کردم. به نظرم آنها بهترین ها هستند. البته باشگاه صنعت نفت هم خوب است به دلیل اینکه خانم من ایرانی و از شهر آبادان است.

 

 

منبع : خبرگزاری فارس